2:1
(2:0, 0:0, 0:1)

Deváťáci opět těsně podlehli Karlovým Varům a sezona pro ně končí

16.03.2024 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 16. března cestovala devátá třída Jihlavy do Karlových Varů, aby ještě dokázala odvrátit konec sezony. Domácí v sestavě s ex jihlavskými Bardou a Staňkem přežili v prvních deseti minutách tři přesilovky hostí a následně v rozmezí 37 vteřin dvěma góly udeřili. Jihlavští mladíci se dostali na kontakt v 48. minutě, když se trefil Štěpán Amcha. Vyrovnat se jim ale nepodařilo. Dukla podlehla svému soupeři těsně 1:2 a sezona pro ní končí.
16.03.2024 14:30, Extraliga 9. tříd - 0. kolo

HC Energie Karlovy Vary

Kadoun — Křivánek, Zimmermann, Zeus, Horáček, Postl, Kubík — Suchý, Barda, Staněk, Suja, Vaňourek, Hanson, Hruška, Gerstner, Břečka
2

Morava — Tomica, Vlček, Pospíšil, Trupl, Pokorný, Šimek — Javorský, Amcha, Hrůza, Hobza, Matoušek, Anděl, Novák, Klíma, Matulka
1
Branky a nahrávky: 13. Břečka (Zeus, Vaňourek), 14. Suchý (Hanson) – 48. Amcha (Pospíšil). Rozhodčí: Hlinka — Kokrment, Herles. Vyloučení: 4:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 78. Střely na branku: 40:14. Průběh utkání: 2:0, 2:1.

Adam Vylíčil (Dukla Jihlava): Chtěli jsme zabojovat o třetí zápas. Bohužel zápas rozhodla dvouminutovka v první třetině, kdy jsme dvakrát inkasovali. Je škoda, že jsme nesnížili dříve, mohli jsme to ještě více zdramatizovat. Kluci zápas odmakali a patří jim velký dík. Gratulace soupeři. Po právu postoupil.