6:6
()

V přátelském zápase smírně.

28.12.2002 / Wally

Do dnešního utkání s Jindřichovým Hradcem nastoupila Dukla se dvěmi odlišnými sestavami. Zatímco v prvních třiceti minutách byly na ledě vidět dvě kompletní jihlavské řady a v brance Dukly stál Lukáš Sáblík, ve druhé polovině zápasu ho vystřídal Jaroslav Suchan a Jihlava střídala tři obrany a dva útoky. Vyrovnané utkání nakonec skončilo zaslouženou remízou 6:6.
28.12.2002 10:30, Přípravné zápasy - 14. kolo

Prvních 30 minut: Sáblík - Šmarda, Ficenc, Duben, Malena - Rytnauer, Bakus, Hlouch - Vlk, Kaňkovský, Zdráhal - Vorlíček

Druhých 30 minut: Suchan - Staněk, Vrábel, Duben, Klapka, Šmarda, Lupač - Říha, Altrichter, Čachotský - Cmunt, Rytnauer, Jantovský - Vorlíček

6

HC Střelci Jindřichův Hradec

6
Branky: 3. Bakus (TS), 12. Zdráhal, 30.Kaňkovský, 38. Jantovský, 42. Rytnauer, 45. Jantovský - 13. Kupec, 23. Vašíček, 27. Dvořák, 40. Žákovský, 44. Košner, 54. Hlávka.