2:4
(0:1, 1:1, 1:2)

Beznaděj pokračuje i v juniorech

06.11.2004 / Wally

Souboj dvou tabulkově nejhůře postavených týmů byl k vidění na Horáckém zimním stadiónu. Úvod utkání vyšel lépe hostům, kteří se ujali vedení. Za domácí v polovině utkání srovnal stav Marián Havel. Na sklonku druhé třetiny šla Mladá Boleslav opět do vedení, které si pohlídala až do konce zápasu. Utkání nakonec skončilo vítězstvím hostujícího týmu 4:2.
06.11.2004 12:30, Junioři - 22. kolo

Kotlík - Bradáč, Kostka, Rajnoha M., Jelínek, Kvasnička, Rosendorfský, Dvořák - Volf, Rezek, Tichý - Htbatý J., Havel, Dolana - Skála, Hrbatý F., Krča - Hřeben
2

BK Mladá Boleslav

Hanousek - Kanov, Spilka, Ton, Freiberg, Franc, Kolman, Tondr - Drak, Kult, Dulovec - Kadeřábek, Frodl, Martinec - Zeithammer, Bohůnek, Hloušek - Rajnoha K., Dvořák
4
Branky: 27. Havel (Dolana), 59. Tichý (Havel, Jelínek) - 6. Rajnoha K.(Dvořák, Kanov), 38. Dvořák (Rajnoha K.), 52. Kadeřábek (Frodl), 55. Dvořák (Kanov). Rozhodčí: Pešina - Fiala, urban. Vyloučení: 7:6, navíc Bradáč (JIH) 5 + do konce. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 100. střely na branku: 25:43.

Hostům patřila první třetina.

Ve druhé třetině to šlo lépe domácím.

Marná snaha domácích změnit nepříznivý vývoj.

Dalibor Skála (Jihlava): "Zápas se nám nepovedl. Podle mého názoru to byla hlavně psychická záležitost. Ve druhé třetině jsme byli lepší, nedokázali jsme ale dát góly a na jednu či dvě branky doma vyhrávat nemůžeme. Závěr zápasu nám pak nevyšel."