1:5
(0:1, 1:2, 0:2)

Hosté si po zásluze odvážejí oba body

04.12.2004 / Wally

Domácí utkání začali velmi špatně, měli v první třetině sice více ze hry, ale brzy inkasovali. Vstup do druhé třetiny vyšel Jihlavě parádně, vyrovnaný stav zařídil svým gólem Jan Dušátko. Mladá Dukla se hnala dopředu se snahou dát druhý gól a nechávala tak vzadu odkrytá vrátka, čehož Karlovy Vary plně využily a chyby gólově trestaly. Utkání nakonec skončilo výhrou hostí 5:1.
04.12.2004 12:30, Junioři - 28. kolo

Schwamberger - Bradáč, Rajnoha, Dvořák, Čížek, Jelínek, Chalupa - Rezek, Dušátko, Volf - Hrbatý J., Havel, Dolana - Krča, Hrbatý F., Skála
1

HC Energie Karlovy Vary

Jirkův - Tomaska, Karpíšek, Kloz, Hlubuček, Mašek, Kocek - Bušta, Hamerle, Kudláček - Gasparik, Bauer Jakub, Sedláček, Bauer Jan, Zaťovič, Kuběna
5
Branky: 22. Dušátko (Havel, Dolana) - 5. Bauer Jan, 25. Hlubuček, 26. Hamerle (Bušta), 42. Zaťovič (Kocek), 50. Bauer Jakub (Gasparik). Rozhodčí: Kubeš - Guth, Rittich. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 100. střely na branku: 27:43.