2:3
(0:2, 1:0, 1:1)

Body putují na jih Čech

16.12.2004 / Wally

V úvodu utkání měli domácí k dispozici dvě přesilovky, zahráli je však velmi špatně, a tak přišel trest. Hosté se ujali vedení a na sklonku první třetiny přidali v přesilovce druhý gól. Drama do utkání vnesl svým prvním gólem v úvodu druhé dvacetiminutovky Jan Dušátko. Vyrovnat mohla mladá Dukla na začátku třetí třetiny, ale přesilovku 5 na 3 či 4 na 3 nevyužila a České Budějovice tak trestaly třetím gólem. Na rozdíl jedné branky snížil opět Dušátko, ale to bylo ze strany Jihlavy vše. Hosté si tak domů odvážejí dva body za výhru 3:2. Jelikož Kometa Brno doma porazila Mladou Boleslav, vzrostla ztráta na 6 bodů.
16.12.2004, Junioři - 31. kolo

Schwamberger - Bradáč, Chalupa, Jelínek, Čížek, Dvořák, Rajnoha - Hrbatý J., Dušátko, Vlk - Řípa, Havel, Dolana - Skála, Hrbatý F., Krča
2

Banes Motor České Budějovice

Salák - Bílek, Baran, Mrázek, Černý K., Předota, Vomela - Ficek, Hanzal J., Korbela - Hanzal M., Mertl, Kuchejda - Ježek, Gulaš, Černý J.
3
Branky: 22. Dušátko (Chalupa), 56. Dušátko (Hrbatý J., Vlk) - 11. Hanzal M. (Mrázek), 16. Černý K. (Mertl), 48. Hanzal M. (Kuchejda). Rozhodčí: Homola - Guth, Hejduk. Vyloučení: 9:10, navíc Dušátko (JIH) 10 min. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 120. střely na branku: 29:42.