4:0
(1:0, 0:0, 3:0)

Z Valašska bez bodu

03.02.2005 / Wally

S novým brankářem Slipčenkem a obráncem Piskurou nastoupili jihlavští junioři ve Vsetíně. V první třetině využil vyloučení Bradáče Pelikán a domácí se ujali vedení. Od druhé dvacetiminutovky rostl počet vyloučených a góly začaly padat až v poslední třetině. Vyloučení Piskury a Havla využil Havíra. Když na trestné lavici seděl Dolana udeřil Vsetín znovu, na 3:0 zvýšil Nedbálek. Účet utkání završil v závěru zápasu Hubáček. Hosté z Jihlavy doplatili na svou nedisciplinovanost a odjeli s porážkou 4:0.
03.02.2005, Junioři - 39. kolo

Štefl - Dalecký, Černý, Giba, Koloničný, Nedbálek, Ostrčil, Pelikán, Zeman - Baďura, Buš, Dědek, Havíra, Hrňa, Hruška O., Hruška P., Hubáček, Husička, Kapsa, Květoň, Navrátil
4

Slipčenko - Bradáč, Chalupa, Dvořák, Jelínek, Linhart, Piskura, Štěpnička - Dolana, Havel, Hrbatý J., Krča, Rezek, Tichý, Ton, Vlk J., Řípa
0
Branky: 12. Pelikán (Květoň, Nedbálek), 44. Havíra (Dalecký), 50. Nedbálek (Květoň, Havíra), 58. Hubáček (Květoň, Ostrčil). Rozhodčí: Hradil - Čech, Machálek. Vyloučení: 7:13, navíc Giba (VSE) 10 min. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 160. střely na branku: 39:27.