Oficiální logo Fan Clubu    -    Přihláška do FC

Pojeďte na derby do Třebíče!

Udělejme našim klukům v Třebíči domácí atmosféru! Jízdenky si můžete koupit ve středu při domácím utkání s Litoměřicemi ve Fan Shopu. Informace a přihlášky na 602 288 607 nebo e-mail: zajezdy.dukla@centrum.cz.

Pojeďte na play-off do Znojma! Cena jenom 100 Kč

Udělejme našim klukům ve Znojmě domácí atmosféru! Jízdenky si můžete koupit v sobotu při domácím utkání ve Fan Shopu. Jedou DVA AUTOBUSY. Informace a přihlášky na 602 288 607 nebo e-mail: drla@hcdukla.cz. Jízdenky budou k dispozici při domácím zápase ve Fanshopu na HZS. Zájezd se koná pouze při dostatečném počtu zájemců. V případě velkého zájmu vypravíme další autobusy.

Zájezdy na hokejové Mistrovství světa do Bratislavy jsou už vyprodány!

Fan Club Dukla Jihlava pořádá zájezdy na Mistrovství světa v ledním hokeji, které se koná příští rok na Slovensku. Do Bratislavy budou vypraveny celkem tři autobusy.

Základní informace:


Zájezdy na hokejové Mistrovství světa do Bratislavy budou organizovány stejně jako v roce 2004 do Prahy. Prodej bude zahájen v sobotu 4. prosince při domácím zápase s Olomoucí během první přestávky ve Fan Shopu. Dále dle dohody (viz kontakt). Oproti platbě bude vystaven pokladní doklad, který bude sloužit jako poukázka k odběru vstupenek. Odjezdy (jednáme o tom, že bychom jeli autobusem s polepem Dukly Jihlava), budou z Jihlavy v dopoledních hodinách (cca mezi 10. a 11.) s předstávkou na občerstvení. Příjezd do Bratislavy zhruba hodinu a půl až dvě hodiny před prvním utkáním - hraje se vždy od 16:15 a od 20:15. Návrat ihned po skončení druhého utkání. V ceně zájezdu je zahrnuto: Vstupenka na dvě utkání MS, doprava (včetně čekačky).

Vstupenky jsou zajištěny na tyto zápasy české reprezentace:


Datum: sobota 30. dubna 2011
Skupina: D - Bratislava
Zápasy: FIN-DEN (16:15) a CZE-LAT (20:15)
Cena: 2200 Kč - TENTO ZÁJEZD JE JIŽ VYPRODÁN

Datum: středa 4. května 2011
Skupina: D - Bratislava
Zápasy: DEN-LAT (16:15) a FIN-CZE (20:15)
Cena: 2200 Kč - TENTO ZÁJEZD JE JIŽ VYPRODÁN

Datum: pátek 6. května 2011
Skupina: E - osmifinále - Bratislava
Zápasy: 1A-2D (16:15) a 1D-3A (20:15) - ze skupiny A by podle předpokladů měli postoupit Rusové, Slováci a Němci
Cena: 2200 Kč - TENTO ZÁJEZD JE JIŽ VYPRODÁN

Informace a závazné rezervace na 602 288 607 nebo e-mail: drla@hcdukla.cz.

Archiv

Další derby Vysočiny je tady. Pojeďte do Třebíče!

Udělejme našim klukům v údolí domácí atmosféru! Informace a přihlášky na 602 288 607 nebo e-mail: drla@hcdukla.cz. Dle potřeby vypravíme více autobusů.

Pojeďte na hokejové Mistrovství světa do Bratislavy!

Pojeďte do Tábora!

Informace a přihlášky na 602 288 607 nebo e-mail: drla@hcdukla.cz. Dle potřeby vypravíme více autobusů.

Pojeďte do Havlíčkova Brodu!

Informace a přihlášky na 602 288 607 nebo e-mail: drla@hcdukla.cz. Dle potřeby vypravíme více autobusů.


Fan Club chystá další zájezdy.
Dukla hraje třikrát venku

Deváté, desáté a jedenácté kolo první hokejové ligy odehrají hráči Dukly Jihlava na hřištích soupeřů. Ve středu míří Dukla na jih Čech, kde se utká s Pískem, který se vrátil po pár letech zpět do první ligy. V sobotu 16. října zajíždí svěřenci Petra Vlka do Olomouce, následující středu je na programu Chrudim.
Jízdenky na všechny tři zájezdy jsou již nyní k dispozici při domácích zápasech Dukly ve Fan Shopu na HZS.
Zájezdy se uskuteční pouze při dostatečném počtu zájemců
Další info na telefonu 602 288 607 nebo mailu: zdenek.drla@centrum.cz

První letošní výjezd byl do Znojma

I v letošní sezoně pořádá Fan Club Dukla Jihlava zájezdy na venkovní utkání. První letošní výjezd měl cíl: „Město okurek“, Znojmo.

V sobotu 2. října se po třetí hodině odpolední začali u Horáckého zimního stadionu scházet první fanoušci. Debatováním ukrajovali minuty, které zbývaly do odjezdu, naplánovaného na 15:30. V tento čas byli již všichni na svých místech.

Hned po výjezdu z Jihlavy se začaly autobusem linout chorály a fanouškovské pokřiky. Repertoár byl velmi široký, vévodila však jihlavská hymna „Ta jihlavská, naše Dukla...“ Všichni byli pohlceni atmosférou a natěšeni na blížící se utkání.

K hokeji samozřejmě patří i zlatavý mok pivo. Na cestě ho rozhodně nebylo málo. Zastávka na „malou stranu“ však byla ke zděšení mnohých pouze jedna, v Moravských Budějovicích. Jihlavský autobus krátce po 17. hodině minul ceduli s nápisem Znojmo. Troubilo se, skandovalo. Celé Znojmo vědělo, že přijeli fandové Dukla.

V 17:30 bylo vhozeno první buly. Všichni povzbuzovali, co to šlo. Přesto, že Znojemští měli převahu a výborný kotel, jihlavští se rozhodně neztráceli. Fandilo se do poslední minuty. I přes fakt, že utkání nakonec neskončilo podle představ, fanoušci hráčům poděkovali, neboť výkon nepředvedli rozhodně špatný. Za zmínku stály také výborné Borotické klobásy, které si jihlavští fans s chutí dopřávali.

Celkem v poklidu, asi čtvrt hodiny po skončení klání se vyjelo zpět vstříc Vysočině. Zklamání z prohry celkem jistě přebila jiná sportovní událost. Telefonickým přenosem se sledovaly závěrečné minuty semifinále Mistrovství světa v basketbalu žen mezi Českou republikou a Běloruskem. Bylo to obrovské drama, zápas se dostal do v basketbalu zřídkakdy vídaného prodloužení. České holky nakonec po obrovském boji urvali postup do finále.

Po stejné zastávce, jako při cestě do Znojma se pomalu ale jistě autobus přibližoval Jihlavě. Zpáteční cesta utekla velmi rychle, a tak se už lehce před desátou hodinou večerní vystupovalo u jihlavského stadionu.

Výsledek zápasu mezi jihlavskou Duklou a znojemskými Orly nic nezměnil na kvalitě výjezdu, který se rozhodně povedl. Těšit se tedy můžeme na výjezdy další, při kterých by se určitě mohlo naplnit více autobusů, a vytvořit tak pro jihlavské hráče pořádné červenožluté peklo.

Libor Kucza


Fotografie z výjezdu do Znojma si prohlédněte zde.


Prohlídka pivovaru Ježek ve fotografiích

V sobotu 4. září, před zahajením akce Fans Day, se zhruba dvě desítky fanoušků zúčasnily exkluzivní prohlídky v jihlavském pivovaru, kterou pro ně připravil Fan Club Dukly Jihlava ve spolupráci s Pivovarem Ježek. Prohlídkou, která trvala bezmála dvě hodiny, příznivce jihlavské Dukly provázel bývalý první várek pan Antonín Hladík. Ten v jihlavském pivovaru strávil celých 50 let.
Během exkurze v útrobách pivovaru se fanoušci dozvěděli něco z historie pivovarnictví v Jihlavě, technologie vaření a nakládání s pivem. Největší radost však měli z praktické degustace vynikajícího jihlavského Ježka, který byl čepován přímo z ležáckých tanků.
(mel)
Fotografie z Prohlídky Pivovaru Ježek najdete zde.

Exkluzivní prohlídka pivovaru pro fanoušky

Datum sobota 4. září 2010 by si měli zatrhnout ve svém kalendáři všichni fanoušci Dukly Jihlava. Od 17 hodin proběhne na Horáckém zimním stadionu tradiční Fans Day. Ještě pár hodin před zahájením fanouškovského dne čeká na 30 zájemců exkluzivní prohlídka Pivovaru Ježek. Tu připravil Fan Club Dukla Jihlava ve spolupráci s vedením pivovaru.

"Prohlídka začíná ve 13 hodin. Pro fanoušky je zdarma včetně ochutnávky," prozradil Zdeněk Novák z Fan Clubu. Kapacita prohlídky je omezená. Šanci podívat se, jak se v Jihlavě vaří skvělé pivo, bude mít prvních 30 zájemců. Ti se mohou hlásit na e-mailu: drla@hcdukla.cz. Nezapomeňte uvést celé své jméno a telefonní kontakt.