Klub – Partneři
Sezóny: 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10
2008/09 | 2007/08 | 2006/07 | 2005/06 | 2004/05 |

Partneři klubu pro sezónu 2016/17

MĚSTO JIHLAVA
http://www.jihlava.cz/
Město Jihlava je stoprocentním vlastníkem klubu a nyní je v jeho majetku i Horácký Zimní Stadión.

Generální partneři

Pivovar a sodovkárna Jihlava, a.s.
http://www.pivovar-jihlava.cz/
Výroba piva Ježek a nápojů na sladové bázi.

Hlavní partneři

PSJ, a.s.
http://www.psj.cz
Společnost PSJ, a.s., patří mezi největší stavební společnosti v České republice. PSJ, a.s., je držitelem celé řady ocenění v prestižní soutěži „Stavba roku“, úspěšně působí také na zahraničních trzích. Zabývá se především pozemní stavební činností, realizací vybraných stavebních řemesel a technologií a také developmentem. Její prvořadou činnost představuje generální dodavatelství staveb, a to včetně komplexních dodávek na klíč od fáze projektu a studie stavby až po kolaudaci a předání funkčního díla.
Automotive Lighting, s.r.o.
http://www.al-lighting.cz
Výroba světlometů pro automobilový průmysl.
Osmont
http://www.osmont.cz
Výroba interiérových a exteriérových přisazených žárovkových a zářivkových svítidel.
Němec & partners a.s.
http://www.nemecpartners.cz/

Pojišťovací makléřská společnost

Společnost Němec&partners a.s. je na pojistném trhu již od roku 1998.

Specializujeme se na pojišťování průmyslových a podnikatelských rizik. Jako nezávislý pojišťovací makléř nabízíme komplexní služby v této oblasti.

Kronospan CR, spol. s r.o.
http://www.kronospan.cz/
Výroba dřevěných desek, plovoucích podlah, obkladů, vysokotlakých laminátů, obkladových panelů, dřevěných dveří a zárubní.
Metrostav, a.s.
http://www.metrostav.cz/
Univerzální stavební společnost zajišťující řízení a realizaci náročných stavebních děl.
Eurovia
http://www.eurovia.cz/
Společnost s tradicí v oboru dopravního a inženýrského stavitelství.
K + B Elektro Expert
http://www.expertelektro.cz/
Prodej elektrospotřebičů.
Podzimek a synové, s.r.o.
http://podzimek.cz/synove/
Realizace staveb a montáží. Výroba dřevěných podlah a parket. Poskytování truhlářských prací.


Partneři:

Lapek
http://www.lapek.cz/
Výroba a distribuce pekárenských a cukrářských výrobků.
WSM - Czech Republic, s.r.o.
http://www.wsmrobot.com/

Jipocar
http://www.jipocar.cz
Doprava kamionová - mezinárodní i tuzemská, kontejnerová, letecká a námořní, expresní a kurýrní služba, spedice, logistika, celní služby, skladování - veřejné a celní sklady, autopůjčovna.
Musil
http://www.musil.cz
Montáž sádrokartonu. Prodáváme sádrokarton Rigips. Montujeme podhledy, tepelné izolace Rockwool, montované příčky a půdní vestavby. Provádíme zateplení fasád. Prodej nářadí a tmelů pro sádrokarton.
FCC Česká republika, s.r.o.
http://www.fcc-group.cz
Společnost poskytuje komplexní služby v nakládání s komunálními, průmyslovými i nebezpečnými odpady, služby pro obce, svoz odpadů a sanační práce.
AUTOCENTRUM - ROZKOŠ, s.r.o.
http://www.autocentrum-rozkos.cz
Prodej osobních a užitkových automobilů Toyota, provozování půjčovny a autobazaru. Dodáváme náhradní díly a příslušenství. Poskytujeme i asistenční služby.
OBALY NA MÍRU s.r.o.
http://www.obalynamiru.cz/
Zabývám se výrobou polyethylenových obalů, pytlů včetně přepravních obalů na stroje. Nabízíme plachty, foliové kontejnery či vlaky na sypký materiál.
CZ loko
http://www.cmks.cz
Výroba, modernizace a opravy železničních kolejových vozidel.
BISON sportswear, s.r.o.
http://www.bison.cz
Vyrábíme fotbalové dresy, hokejové dresy, volejbalové, cyklistické, florbalové dresy, baseballové, polokošile, hokejbalové, mikiny, team teplákové soupravy, hasičské, lakrosové a motokrosové dresy, dresy pro basketbal, atletiku, ragby, rugby a americký fotbal. Vyrábíme štulpny, minidresy, fans šály.
JEDNOTA JH – TERNO
http://www.stridasport.cz/
Provoz sítě maloobchodních i velkoobchodních prodejen potravin, drogistického zboží, stavebního materiálu a výrobny lahůdek.
Skitus Project Engineering s.r.o.
http://www.skitus.com/
STŘÍDA SPORT, s.r.o.
http://www.stridasport.cz
Prodáváme hokejové výstroje a výzbroje. Jsme výhradní distributor značek Reebok a CCM pro Českou Republiku.
Dům barev
http://www.dumbarev.cz
Zabýváme se výrobou a dodávkou kompletního sortimentu nátěrových hmot zahrnujícího vnitřní malířské nátěry, fasádní barvy, omítky i stěrky, syntetické barvy na kov a dřevo i syntetické lazury. Dále prodáváme technické kapaliny, malířské příslušenství i produkty pro tónování barev.
FISCHER Sports GmbH
http://www.fischer-hockey.cz/
Rakouská společnost FISCHER Sports GmbH je jeden z předních světových výrobců lyží, která vznikla v roce 1924. V posledních letech je rovněž jedním z největších světových výrobců hokejových holí s roční produkcí více než jeden milion kusů.

Naše firma BOSPORT s.r.o., jež se stala výhradním dovozcem hokejových produktů značky Fischer pro Českou Republiku, podporuje regionální hokej, sponzoruje hokejové kluby ve Skutči, Hlinsku a v Poličce a snaží se o rozvoj tohoto sportu v regionu.

Stormware
http://www.stormware.cz/
Společnost STORMWARE, producent software pro platformu MS Windows. POHODA je v České republice a na Slovensku jedním z nejrozšířenějších programů pro vedení účetnictví a řízení firmy.
Grand Café
http://www.grand-cafe.cz/
Dodáváme kávu a doplňky do restaurací, kanceláří a domácností.

Provozujeme nápojové a potravinové automaty, které též pronajímáme a prodáváme.

XANADU-Catering - Jihlava
http://www.xanadu-catering.cz/
Profesionální cateringová společnost se silným zázemím a vlastním kompletním gastronomickým vybavením.
MÁCA
http://centria.skoda-auto.com/cze/maca
Autorizovaný prodejce vozů ŠKODA, SEAT. Firma nabízí záruční a pozáruční servisní služby, klempířské a karosářské práce, prodej originálních nd a přísl., leasing, pojištění, autobazar, odtahová služba, service mobil, pneuservis, emise, příprava na STK.
Jiprint, s.r.o.
http://www.jiprint.cz/
Nabídka služeb při výrobě tiskovin.
Matrix Club Jihlava
http://matrix-club.cz/
Jsme fitness & wellness moderního formátu. Na více než 1000 m2 je prostor rozdělený do několika cvičebních fitness zón a dvou regeneračních wellness zón. Nabízíme všechny současné trendy ve fitness, jako je kardio zóna, funkční zóna nebo skupinové lekce.
LITOBAL
http://www.litobal.cz/
Papírové tašky a sáčky.
Auto Vysočina, s.r.o.
http://www.autovysocina.cz/
Společnost Auto Vysočina, s.r.o. působí na trhu již od roku 1999 a za dobu své existence vybudovala solidní zázemí pro poskytování komplexní péče svým klientům i jejich vozům. Vedle prodeje a servisu osobních a užitkových vozů Volkswagen nabízíme širokou paletu služeb a produktů.
JB Market
http://www.jbmarket.cz/
Prodej: železářství, zemědělské potřeby, drogerie, elektro. Nabízíme pletivo, hřebíky, dráty, popelnice, kolečka, žebříky, řetězy, lopaty, plachty, folie, hadice, ruční a zahradní nářadí a svařovací materiál. Rozvoz zboží v regionu zdarma.
Autocentrum BUPI, s.r.o.
http://www.autobupi.cz/
Prodej autorizovaných vozů KIA.
PROFI-HOCKEY s.r.o.
http://www.pro-hockey.cz/
Hokejová výstroj.
Mitech, s.r.o.
http://www.mitech.cz/
Servis a prodej kancelářské techniky - kopírky, faxy, tiskárny, počítače, software, skartovací a vázací stroje a laminátory. Prodej spotřebního materiálu do všech kancelářských značek. Zastoupení KONICA MINOLTA a BROTHER.
SDZprofin, s.r.o.
http://www.sdzprofin.cz/
Stavební firma, provádějící pozemní stavby, bytové domy, rodinné domy, rekonstrukce a opravy objektů, zateplení fasád, průmyslové stavby, občanské stavby. Služby koordinátora BOZP na stavbách. Ubytovna s parkovištěm v uzavřeném areálu.
Auto Dobrovolný Jihlava
http://www.autodobrovolny.cz
Auto Dobrovolný V.M. s.r.o. je rodinná firma, kde pracuje více než 70 zaměstnanců. Ve Velkém Meziříčí i v sesterských provozovnách v Jihlavě a ve Znojmě je vybudované silné servisní zázemí, které je zárukou kvalitní péče o zákazníky, respektive o jejich vozy
Jaromír Vierer - malířství a natěračství DRAGON
http://www.dragonjihlava.cz/
Provádíme malby interiérů bytů i domů, exteriérů, schodišť, sklepy, nátěry podlah, nátěry oken, drobné zednícke a sádrokartonářské práce. Nezávazně přijedeme a zdarma naceníme. Nabízime co možná nejlepší poměr mezi cenou a kvalitou.
Jaroslav Berka - JAVAB
http://www.javab.cz
Jihlavská firma JAVAB zajišťuje kompletní dodávku interiérů, její doménou je výroba dveří a zárubní a podlahářské práce. Firma také nabízí svým zákazníkům široké spektrum dalších služeb, realizuje rekonstrukce interiérů bytů, domů, nebo komerčních a veřejných prostor.
ICOM transport, a.s.
http://www.icomtransport.cz/
Společnost zajišťuje autobusovou a nákladní dopravu v tuzemsku i v zahraničí.
SEPOS, spol. s r.o.
http://www.sepos.cz
Velkobchodní a maloobchodní prodej. Prodáváme dřevěné interiérové dveře a zárubně, dýhované a kašírované dveře, protipožární dveře, vchodové dveře, bezpečnostní dveře, okna a eurookna a nábytkové kování. Zajišťujeme montáž, dopravu a zaměření.
M-soft spol. s r.o.
http://www.m-soft.cz
Firma M-soft se zabývá prodejem, instalací a servisem hardware, software, počítačových sítí a poskytováním internetu. Provádíme komplexní služby včetně instalace a servisu u zákazníka, pohotovostní servis, projekty, poradenství ap. Realizujeme lokální sítě na bázi Novell, Microsoft a LINUX včetně vzájemné integrace a připojení sítí k internetu. Provádíme instalace a měření strukturované kabeláže včetně optických kabelů a managementu uzlů sítě, správu sítě, projekt sítě.
UNIQA pojišťovna, a.s.
http://www.uniqa.cz/uniqa_cz/cms/company/mapa/index.jsp
UNIQA pojišťovna vyvíjí své aktivity na českém pojistném trhu již sedmnáctý rok. Jako univerzální pojišťovna nabízí prakticky kompletní paletu pojistných produktů pro občany i korporátní klienty. Podle objemu pojistného (loni bezmála 5 miliard korun) figuruje na desátém místě v žebříčku pojišťoven.

UNIQA pojišťovna je součástí rakouské skupiny UNIQA Group s pětinovým podílem na rakouském pojistném trhu. UNIQA se v souladu se svým strategickým záměrem stát se jedním z nejvýznamnějších pojistitelů v evropském regionu etablovala již na trzích 21 zemí; loni vstoupila do Ruska.

SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY
http://www.smj.cz/
Společnost je založena za účelem poskytování veřejně prospěšných služeb pro obyvatelstvo i podnikatele s cílem vykonávat tyto služby efektivně a kvalitně s možností jejich operativního poskytování podle představ a potřeb města a ostatních zákazníků.
Agrostav
http://www.agrostav-ji.cz
Zajišťujeme všechny obory stavební činnosti, především: novostavby, průmyslové, zemědělské a vodohospodářské stavby. Vyrábíme krovy a sbíjené vazníky. Provádíme čištění a odbahnění rybníků a vodních toků. Výstavba čistíren odpadních vod.
NETPROMOTION.CZ
http://www.netpromotion.cz
Plynoservis - Dobrovolný
http://www.pjd.cz
Prodej, montáž a servis plynových zařízení. Měření emisí.
SKORI, s.r.o.
http://www.skori.cz

Hlavní činnosti SKORI, s.r.o.

Prodej, pronájem a autorizovaný servis kopírovacích a tiskových systémů XEROX

Služby kopírovacího centra v Jihlavě

Servis velkoformátových systémů Océ

Servis kopírovacích a tiskových systémů Konica Minolta a DEVELOP

Poskytování bezdrátového internetu

Outsourcing tiskových služeb dle požadavků zákazníka.

PODLAHÁŘSTVÍ ŠŤÁVA
http://www.podlahy.zjihlavy.cz
Prodáváme a pokládáme lino, laminátové a masivní plovoucí podlahy, korek, obkladové panely, dřevěné interiérové dveře a zárubně. Nabízíme čisticí přípravky na podlahy, stropní polystyrénové desky a koberce. Odborná a kvalitní pokládka.
Reiterman
http://www.reiterman.cz
Nákupní centrum, kde lze pořídit například bytový textil, hračky, kosmetiku či výbavu do kuchyňe ale i do zahrady.
DELIKOMAT
http://www.delikomat.cz
Nápojové a svačinové automaty cafe+co DELIKOMAT
ŠUMAVSKÝ PRAMEN a.s.
http://www.sumavskypramen.cz/
ŠUMAVSKÝ PRAMEN a.s., založený v roce 2000, je firmou s dlouholetou tradicí v oboru výroby a stáčení vynikající pramenité vody ŠUMAVSKÝ PRAMEN do barelů a jejím prodejem a distribucí po celé ČR
MITOP HB
http://www.mitophb.cz
Pronajímáme stavební stroje a nářadí, pracovní plošiny, montážní věže a lešení, minirypadla a brusky na parkety. Prodáváme stavební stroje a nářadí, diamantové kotouče, materiály na dřevěné podlahy BONA. Provádíme jádrové vrtání betonu.
Autocont
http://www.autocont.cz
Prodej výpočetní techniky a poskytování služeb v oblasti dodávek specializovaných řešení a aplikací.
Löros s.r.o.
http://www.lorosjihlava.cz/
Firma Löros s.r.o. nabízí veškeré služby při prodeji interiérových dveří a zárubní včetně doplňků. Dveře a zárubně vám dodáme, odborně namontujeme a zajistíme záruční i pozáruční servis.
POZEMNÍ STAVBY Jihlava
http://www.psjihlava.cz/
POZEMNÍ STAVBY Jihlava jsou již 20 let významnou stavební společností v regionu Vysočina. Specializujeme se na výstavbu bytových a rodinných domů, výstavbu průmyslových a veřejných objektů, rekonstrukce objektů a tepelné izolace staveb.
VRTAL s.r.o.
http://www.vrtal-sro.cz/
Firma VRTAL s.r.o.se zabývá velkoobchodním prodejem nápojů a potravin.Naší snahou je neustálé rozšiřování stávajícího sortimentu o nové výrobky, stejně jako udržovat vysokou kvalitu našich služeb. V posledních letech jsme rozšířili náš sortiment o potraviny a tabákové výrobky.
BIONA Jersín
http://www.biona.cz/
BIONA Jersín - bio-oleje a plastická maziva
OLEA CZ S.R.O.
http://www.olea.cz/
Společnost OLEA CZ s.r.o. je český výrobce minerálních a syntetických olejů. Jsme moderní a inovativní česká společnost. Díky spolupráci s předními odborníky s dlouholetou praxí a mezinárodními chemickými společnostmi, jenž celosvětově udávají trend v aditivaci olejových základů, Vám můžeme nabídnou širokou škálu vysoce kvalitních průmyslových olejů dle Vašeho přání.
Peťanova pizza
http://www.petanova-pizza.cz
Lion sport
http://www.lionsport.cz
SportsScouting
http://www.sportsscouting.cz
Společnost SportsScouting se jako jediná na českém a slovenském trhu zaměřuje na poskytování komplexního servisu sportovcům rozličných sportovních odvětví, např. hokejistům, fotbalistům, tenistům, cyklistům, lyžařům, golfistům a dalším. Je též provozovatelm eshopu HC Dukla a dalších.
SB Corporation
http://www.sbco.cz/
Pohary.com
http://www.pohary.com
Vyrábí a prodává poháry, trofeje, medaile, sošky, diplomy, kokardy, vavřínové věnce nejen pro sportovní soutěže a turnaje. S bohatým výběrem na kamenné prodejně na Havlíčkově 58 v Jihlavě.
Zasíláme z našeho e-shopu www.pohary.com po celé ČR.
bueroprofi.cz
www.bueroprofi.cz//a>

Mediální partneři: