Sezóny: 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 | 2006/07 | 2005/06 | 2004/05 |

Partneři klubu pro sezónu 2010/11

MĚSTO JIHLAVA
http://www.jihlava.cz/
Město Jihlava je stoprocentním vlastníkem klubu a nyní je v jeho majetku i Horácký Zimní Stadión.

Generální partner

Pivovar a sodovkárna Jihlava, a.s.
http://www.pivovar-jihlava.cz/
Výroba piva Ježek a nápojů na sladové bázi.

Hlavní partneři

PSJ, a.s.
http://www.psj.cz
Společnost PSJ, a.s., patří mezi největší stavební společnosti v České republice. PSJ, a.s., je držitelem celé řady ocenění v prestižní soutěži „Stavba roku“, úspěšně působí také na zahraničních trzích. Zabývá se především pozemní stavební činností, realizací vybraných stavebních řemesel a technologií a také developmentem. Její prvořadou činnost představuje generální dodavatelství staveb, a to včetně komplexních dodávek na klíč od fáze projektu a studie stavby až po kolaudaci a předání funkčního díla.
Němec & partners a.s.
http://www.nemecpartners.cz/

Pojišťovací makléřská společnost

Společnost Němec&partners a.s. je na pojistném trhu již od roku 1998.

Specializujeme se na pojišťování průmyslových a podnikatelských rizik. Jako nezávislý pojišťovací makléř nabízíme komplexní služby v této oblasti.

P.S.ELMONT – stav, s.r.o.
http://www.pselmont.cz
Komplexní dodávky a služby, montáže elektroinstalací, energetických sítí a zařízení.
Kraj Vysočina
http://www.kr-vysocina.cz
Oficiální internetové stránky kraje Vysočina.
Kronospan CR, spol. s r.o.
http://www.kronospan.cz/
Výroba dřevěných desek, plovoucích podlah, obkladů, vysokotlakých laminátů, obkladových panelů, dřevěných dveří a zárubní.
.A.S.A.
http://www.asa-cz.cz/
Společnost ASA poskytuje komplexní služby v nakládání s komunálními, průmyslovými i nebezpečnými odpady, služby pro obce a sanační práce.
Podzimek a synové, s.r.o.
http://podzimek.cz/synove/
Realizace staveb a montáží. Výroba dřevěných podlah a parket. Poskytování truhlářských prací.
Metrostav, a.s.
http://www.metrostav.cz/
Univerzální stavební společnost zajišťující řízení a realizaci náročných stavebních děl.
Eurovia
http://www.eurovia.cz/
Společnost s tradicí v oboru dopravního a inženýrského stavitelství.
Lapek
http://www.lapek.cz/
Výroba a distribuce pekárenských a cukrářských výrobků.
GRUPO PICASSO,s.r.o.
http://www.grupopicasso.com/
Zabýváme se všemi činostmi spojenými s nákupem a prodejem všech druhů nemovitostí, predevším ve střední a východní Evropě. Jsme lídrem mezi developerskými společnostmi v České republice.


Partneři:

Automotive Lighting, s.r.o.
http://www.al-lighting.cz
Výroba světlometů pro automobilový průmysl.
Musil
http://www.musil.cz
Montáž sádrokartonu. Prodáváme sádrokarton Rigips. Montujeme podhledy, tepelné izolace Rockwool, montované příčky a půdní vestavby. Provádíme zateplení fasád. Prodej nářadí a tmelů pro sádrokarton.
CZ loko
http://www.cmks.cz
Výroba, modernizace a opravy železničních kolejových vozidel.
K + B Elektro Expert
http://www.expertelektro.cz/
Prodej elektrospotřebičů.
OKNOPLAST JIHLAVA
http://www.plastovaoknajihlava.cz/
Firma OKNOPLAST JIHLAVA je autorizovaný partner skupiny OKNOPLAST Group. Prodáváme plastová okna, plastové dveře, ostatní otvorové výplně, garážová vrata a doplňky. Se společností OKNOPLAST Group čerpáme z dlouholetých zkušeností na českém, ale i evropském trhu. Sami máme v oboru otvorových výplní 10 let zkušeností.
LKWServis, s.r.o.
http://www.lkwservis.cz/
Společnost LKWServis,s.r.o. byla založena v roce 1992 jako společnost s ručením omezeným, která provozovala opravy motorových vozidel, zejména pak se specializací na výměny a opravy automobilových skel od roku 1997 a na základě spolupráce se společnosti Autosklo Praha, s.r.o., která se stala díky úsilí jeho vlastníků jednou z největších firem v České republice v oboru oprav a výměn automobilových skel.)
Rossi 33

MÁCA
http://centria.skoda-auto.com/cze/maca
Autorizovaný prodejce vozů ŠKODA, SEAT. Firma nabízí záruční a pozáruční servisní služby, klempířské a karosářské práce, prodej originálních nd a přísl., leasing, pojištění, autobazar, odtahová služba, service mobil, pneuservis, emise, příprava na STK.
Jiprint, s.r.o.
http://www.jiprint.cz/
Nabídka služeb při výrobě tiskovin.
Auto Racek, s.r.o.
http://auto-racek.cz/
Firma je zaměřena na autorizovaný prodej a servis vozů Škoda.
HOCHTIEF CZ, a.s.
http://www.hochtief.cz/
Komplexní dodávky občanských, průmyslových a inženýrských stavebních děl. Výroba betonu a prefabrikátů.
ELVIS
http://www.elvi.cz/
Vývoj, výroba a montáž identifikačních a zabezpečovacích systémů, bezkontaktní snímače pro ovládání dveří, odbavovací turnikety pro lyžařské vleky a koupaliště, vývoj software, komplexní dodávky v elektronice, docházkové systémy, platební systémy.
JR aktiv CZ, s.r.o.
http://www.jraktiv.cz/
Provozování půjčovny aut a provádění elektromontáží vysokého a nízkého napětí. Nabídka fotovoltaických elektráren či pracovních oděvů.
JB Market
http://www.jbmarket.cz/
Prodej: železářství, zemědělské potřeby, drogerie, elektro. Nabízíme pletivo, hřebíky, dráty, popelnice, kolečka, žebříky, řetězy, lopaty, plachty, folie, hadice, ruční a zahradní nářadí a svařovací materiál. Rozvoz zboží v regionu zdarma.
AUTOGARD
http://www.autogard.cz/
Jsme český výrobce automatických závor, vstupenkových, parkovacích a přístupových systémů původní originální konstrukce. Vyrábíme a dodáváme pohony pro posuvné a křídlové brány, turnikety, automatické závory, parkovací a silniční zábrany. Pohony pro křídlové i posuvné brány, vrata, dálkové ovládání. Automatické a mechanické sklopné zábrany, parkovací sloupky pevné, sklopné i vyjímatelné. Nabízíme individuální přístup, komplexní řešení a spolehlivé komponenty pro každou aplikaci.
Elmat Super, s.r.o.
http://www.elmatsuper.cz/
Návrhy a realizace koupelen a prodej koupelnového nábytku, doplňků a příslušenství.
Yashica, s.r.o.
http://www.yashica.cz/
Nabídka služeb reklamní agentury.
Akza
http://www.akza.cz/
Advokátní kancelář působí na trhu právních služeb od roku 1992. Tým advokátní kanceláře poskytuje právní poradenské služby ve všech oblastech práva se zaměřením zejména na právo obchodní, občanské, autorské, ústavní a evropské. Advokátní kancelář se intenzivně zabývá rovněž právem úpadkovým a má bohaté zkušenosti s právem nemovitostí.
Rieder Beton
http://www.rieder.cz
Výroba a prodej betonových výrobků.
AMAZONIA restaurant
Originální restaurace s orientací na latinskoamerickou kuchyni a speciality kuchyně světové.

Netradiční autentický interiér.

Velký výběr míchaných nápojů, 8 druhů drinku MOJITO.

Stafab, s.r.o.
http://www.stafab.cz
Provádění stavebních a výkopových prací, pokládky zámkové dlažby, obkladů koupelen a renovací domů a bytů.
WELLER
http://www.weller.cz/
Značka WELLER vznikla v roce 1999. Sídlo má v Jihlavě. Jedná se českou výrobu, včetně výroby materiálů. Své výrobky dodávají do prodejen v celé ČR.
KIA
http://www.kia.cz/
Prodej autorizovaných vozů KIA.
COLAS CZ, a.s.
http://www.colas.cz/
Podnikání v oblasti výstavby, rekonstrukcí a oprav pozemních komunikací, zpevněných ploch, mostů a vodohospodářských staveb. Těžba kamene, výroba a prodej drceného kameniva. Výroba obalovaných směsí a modifikovaných asfaltů.
EASTON
http://www.pro-hockey.cz/
Hokejová výstroj.
Mitech, s.r.o.
http://www.mitech.cz/
Servis a prodej kancelářské techniky - kopírky, faxy, tiskárny, počítače, software, skartovací a vázací stroje a laminátory. Prodej spotřebního materiálu do všech kancelářských značek. Zastoupení KONICA MINOLTA a BROTHER.
Composites Busch
http://www.busch.ch/
Vakuová čerpadla a systémy.
ICOM transport, a.s.
http://www.icomtransport.cz/
Společnost zajišťuje autobusovou a nákladní dopravu v tuzemsku i v zahraničí.
Tripo sdružení
SEPOS, spol. s r.o.
http://www.sepos.cz
Velkobchodní a maloobchodní prodej. Prodáváme dřevěné interiérové dveře a zárubně, dýhované a kašírované dveře, protipožární dveře, vchodové dveře, bezpečnostní dveře, okna a eurookna a nábytkové kování. Zajišťujeme montáž, dopravu a zaměření.
DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o.
http://www.dafe.cz
Výroba plastových a hliníkových oken, dveří a zimních zahrad.
M-soft spol. s r.o.
http://www.m-soft.cz
Firma M-soft se zabývá prodejem, instalací a servisem hardware, software, počítačových sítí a poskytováním internetu. Provádíme komplexní služby včetně instalace a servisu u zákazníka, pohotovostní servis, projekty, poradenství ap. Realizujeme lokální sítě na bázi Novell, Microsoft a LINUX včetně vzájemné integrace a připojení sítí k internetu. Provádíme instalace a měření strukturované kabeláže včetně optických kabelů a managementu uzlů sítě, správu sítě, projekt sítě.
UNIQA pojišťovna, a.s.
http://www.uniqa.cz/uniqa_cz/cms/company/mapa/index.jsp
UNIQA pojišťovna vyvíjí své aktivity na českém pojistném trhu již sedmnáctý rok. Jako univerzální pojišťovna nabízí prakticky kompletní paletu pojistných produktů pro občany i korporátní klienty. Podle objemu pojistného (loni bezmála 5 miliard korun) figuruje na desátém místě v žebříčku pojišťoven.

UNIQA pojišťovna je součástí rakouské skupiny UNIQA Group s pětinovým podílem na rakouském pojistném trhu. UNIQA se v souladu se svým strategickým záměrem stát se jedním z nejvýznamnějších pojistitelů v evropském regionu etablovala již na trzích 21 zemí; loni vstoupila do Ruska.

Střída sport, s.r.o.
http://www.stridasport.cz
Prodej hokejové výstroje a výzbroje.
D.I. Seven, a.s.
http://www.diseven.cz
Ostraha objektů, zajištění osobní ochrany, montáž elektronických zabezpečovacích, protipožárních a kamerových systémů a přeprava finančních hotovostí.
Elsa, spol. s r.o.
http://www.elsa-cz.cz
Výroba, montáž a servis výtahů a zdvihacích zařízení, odborné zkoušky a školení zaměřená na zdvihací zařízení a pro jeřábníky a vazače. Maloobchod el. součástek.
SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY
http://www.smj.cz/
Společnost je založena za účelem poskytování veřejně prospěšných služeb pro obyvatelstvo i podnikatele s cílem vykonávat tyto služby efektivně a kvalitně s možností jejich operativního poskytování podle představ a potřeb města a ostatních zákazníků.
Palet Pro, s.r.o.
http://www.paletpro.cz
Zajišťujeme výkup, prodej, opravy a pronájmem všech typů dřevěných palet Zboží dopravujeme vlastními prostředky.
Jipocar
http://www.jipocar.cz
Doprava kamionová - mezinárodní i tuzemská, kontejnerová, letecká a námořní, expresní a kurýrní služba, spedice, logistika, celní služby, skladování - veřejné a celní sklady, autopůjčovna.
Osmont
http://www.osmont.cz
Výroba interiérových a exteriérových přisazených žárovkových a zářivkových svítidel.
Koberce pepo
http://www.pepo.cz
Prodej koberců a PVC z Belgie, Francie a Lucemburska.
Agrostav
http://www.agrostav-ji.cz
Zajišťujeme všechny obory stavební činnosti, především: novostavby, průmyslové, zemědělské a vodohospodářské stavby. Vyrábíme krovy a sbíjené vazníky. Provádíme čištění a odbahnění rybníků a vodních toků. Výstavba čistíren odpadních vod.
Auto Dobrovolný Jihlava
http://www.autodobrovolny.cz
Prodej a servis vozů opel.
Eurobyt
http://www.eurobyt-jihlava.cz
Prodej koupelnového vybavení, výroba a montáž kuchyňských linek včetně spotřebičů.
PROfi Jihlava
http://www.profi-ji.cz
Projektová a inženýrská činnost ve výstavbě - specializace na oblast inženýrských sítí a dopravních staveb.
Plynoservis - Dobrovolný
http://www.pjd.cz
Prodej, montáž a servis plynových zařízení. Měření emisí.
Toptrans
http://www.toptrans.cz
Expresní přeprava kusových zásilek a balíků po ČR do 24 hodin, do SR do 48 hodin.
SKORI, s.r.o.
http://www.skori.cz

Hlavní činnosti SKORI, s.r.o.

Prodej, pronájem a autorizovaný servis kopírovacích a tiskových systémů XEROX

Služby kopírovacího centra v Jihlavě

Servis velkoformátových systémů Océ

Servis kopírovacích a tiskových systémů Konica Minolta a DEVELOP

Poskytování bezdrátového internetu

Outsourcing tiskových služeb dle požadavků zákazníka.

Barevný Svět CZ, s.r.o.
http://www.barevnysvetcz.cz/
Firma BAREVNÝ SVĚT CZ působí na trhu již od roku 1993. Hlavní náplní jsou dodávky a montáž podlahových krytin - kobercové čtverce, koberce, PVC, linolea, plovoucí podlahy, sportovní povrchy - vše včetně přípravy podkladů, dodávky a vlastní montáže.
ISOline, s.r.o.
http://www.isoline.cz
Společnost ISOline, s.r.o. byla založena v roce 1998. Jedná se o výrobní společnost, jejímiž produktovými základy jsou doplňky zdravé výživy sportovců, aktivních lidí a rekonvalescentů se zaměřením na pitný režim. V neposlední řadě zahájila výrobu doplňků zdravé výživy s důrazem na prevenci.
Vinofol, s.r.o.
http://www.vinofol.cz
Vyrábíme a prodáváme jakostní, přívlastkové a speciální vína. Pořádáme degustace.
sedmik - reklamní tiskárna
http://www.sedmik.cz
Vyrábíme sportovní dresy, razítka, reklamní předměty, samolepky, etikety, vizitky, reklamní a informační tabule. Provádíme osvit filmů, gravírování laserem, grafické návrhy a tiskové šablony a parciální lakování. Potisk hokejových puků.
BT Bentime
http://bentime.ic.cz/
Hodinky Bentime.
COOP JEDNOTA SD TŘEŠŤ
http://www.jednotatrest.wz.cz
Prodejna nabízející široký sortiment potravin a drogistického zboží denní potřeby.
PODLAHÁŘSTVÍ ŠŤÁVA
http://www.podlahy.zjihlavy.cz
Prodáváme a pokládáme lino, laminátové a masivní plovoucí podlahy, korek, obkladové panely, dřevěné interiérové dveře a zárubně. Nabízíme čisticí přípravky na podlahy, stropní polystyrénové desky a koberce. Odborná a kvalitní pokládka.
Reiterman
http://www.reiterman.cz
Nákupní centrum, kde lze pořídit například bytový textil, hračky, kosmetiku či výbavu do kuchyňe ale i do zahrady.
Libor Šeda s.r.o.
http://www.earthmoving.cz/
Společnost Libor Šeda s.r.o. vznikla v květnu 2009 jako logické pokračování činnosti pa Libora Šedy jako fyzické osoby působící ve stavebnictví již deset let. Naši pracovníci se podíleli na realizaci významných staveb v oblasti dopravních a vodohospodářských staveb.
DELIKOMAT
http://www.delikomat.cz
Nápojové a svačinové automaty cafe+co DELIKOMAT
Villa Eden
http://www.villa-eden.cz
Nabídka ubytování v bytech, apartmánech a dvoulůžkových pokojích. Všechny byty i pokoje jsou vybavené TV/SAT, internetem a vlastní koupelnou s WC.
MITOP HB
http://www.mitophb.cz
Pronajímáme stavební stroje a nářadí, pracovní plošiny, montážní věže a lešení, minirypadla a brusky na parkety. Prodáváme stavební stroje a nářadí, diamantové kotouče, materiály na dřevěné podlahy BONA. Provádíme jádrové vrtání betonu.
Petex
http://www.petex.cz
Firma Petex vznikla v roce 1992 z bývalého výrobního družstva Vysočina. Navázela na tradici ve výrobě pracovních oděvů a postupně rozšířila svou činnost o velkoobchodní prodej osobních ochranných pracovních pomůcek, sortimentu drogerie, barev a hospodářských potřeb.
CineStar, s.r.o.
http://www.cinestar.cz
Síť multikin CineStar v České republice vznikla v roce 2001. Svými jedenácti multikiny patří mezi největší v ČR — Hradec Králové, Olomouc, Ostrava, Jihlava, České Budějovice, Plzeň, Liberec, Mladá Boleslav a Pardubice, Praha – Anděl a Praha – Černý most.

Multikina jsou vybavena nejmodernější promítací technikou, s dokonalým zvukem Dolby Digital a Dolby Surround EX.

Fábry (EC Group)
Elektrocentrum Group - sdružení maloobchodních prodejců v oblasti elektroniky a domácích elektrospotřebičů. Sdružení Elektrocentrum Group vzniklo v roce 1998 jako ryze česká síť odborných obchodníků se sortimentem elektro. V současné době v síti působí více než 100 na trhu etablovaných prodejen a počet členů trvale stoupá.
M a M Fitness
http://www.mm-fitness.cz
Všechny Vás srdečně zveme do nové posilovny , zacvičit si v přijemném prostředí, rádi vám poradíme s formováním postavy a názorně předvedeme správnou techniku provedení cviků, sepsání tréninkového plánu, porada s jídelníčkem, sestavení suplementace atp.
Hannah
http://www.hannah.cz
Jsme firma, která se specializuje na výrobu sportovního oblečení a outdoorového vybavení. Do našeho produktového portfolia patří lyžařské a outdoorové oblečení, stany, spací pytle, batohy a jejich doplňky.
Sedmička
http://www.sedmicka.cz
Sedmička jsou první zdarma distribuované regionální týdeníky, které nabízí svým čtenářům kvalitní a rozsáhlé zpravodajství pokrývající regionální dění. Sedmička přináší zpravodajství z celé České republiky, ze světa a také čtení pro celou rodinu.
Autocont
http://www.autocont.cz
Prodej výpočetní techniky a poskytování služeb v oblasti dodávek specializovaných řešení a aplikací.
Mediální partneři: