Sezóny: 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10
2008/09 | 2007/08 | 2006/07 | 2005/06 | 2004/05 |

Partneři klubu pro sezónu 2013/14

MĚSTO JIHLAVA
http://www.jihlava.cz/
Město Jihlava je stoprocentním vlastníkem klubu a nyní je v jeho majetku i Horácký Zimní Stadión.

Generální partner

Pivovar a sodovkárna Jihlava, a.s.
http://www.pivovar-jihlava.cz/
Výroba piva Ježek a nápojů na sladové bázi.

Hlavní partneři

PSJ, a.s.
http://www.psj.cz
Společnost PSJ, a.s., patří mezi největší stavební společnosti v České republice. PSJ, a.s., je držitelem celé řady ocenění v prestižní soutěži „Stavba roku“, úspěšně působí také na zahraničních trzích. Zabývá se především pozemní stavební činností, realizací vybraných stavebních řemesel a technologií a také developmentem. Její prvořadou činnost představuje generální dodavatelství staveb, a to včetně komplexních dodávek na klíč od fáze projektu a studie stavby až po kolaudaci a předání funkčního díla.
Němec & partners a.s.
http://www.nemecpartners.cz/

Pojišťovací makléřská společnost

Společnost Němec&partners a.s. je na pojistném trhu již od roku 1998.

Specializujeme se na pojišťování průmyslových a podnikatelských rizik. Jako nezávislý pojišťovací makléř nabízíme komplexní služby v této oblasti.

Kraj Vysočina
http://www.kr-vysocina.cz
Oficiální internetové stránky kraje Vysočina.
Kronospan CR, spol. s r.o.
http://www.kronospan.cz/
Výroba dřevěných desek, plovoucích podlah, obkladů, vysokotlakých laminátů, obkladových panelů, dřevěných dveří a zárubní.
Podzimek a synové, s.r.o.
http://podzimek.cz/synove/
Realizace staveb a montáží. Výroba dřevěných podlah a parket. Poskytování truhlářských prací.
Metrostav, a.s.
http://www.metrostav.cz/
Univerzální stavební společnost zajišťující řízení a realizaci náročných stavebních děl.
Eurovia
http://www.eurovia.cz/
Společnost s tradicí v oboru dopravního a inženýrského stavitelství.
Expert Elektro
http://www.expert.cz/
Společnost Expert Elektro je nákupní sdružení, které je členem mezinárodní kooperace Expert International. Ta se svým obratem zaujímá mezi evropskými řetězci celkově 4. místo. V současnosti se česká expertní síť skládá z 20 společníků a 54 prodejen.
Lapek
http://www.lapek.cz/
Výroba a distribuce pekárenských a cukrářských výrobků.
MOTORPAL, a.s.
http://www.motorpal.cz/
Výroba vstřikovacích zařízení pro dieselové motory.
Automotive Lighting, s.r.o.
http://www.al-lighting.cz
Výroba světlometů pro automobilový průmysl.
.A.S.A.
http://www.asa-group.com/cs/ceska-republika.asa
Firma .A.S.A. je jednou z nejvýznamnějších evropských firem, zabývajících se nakládáním s odpady a poskytováním komunálních služeb.


Partneři:

Musil
http://www.musil.cz
Montáž sádrokartonu. Prodáváme sádrokarton Rigips. Montujeme podhledy, tepelné izolace Rockwool, montované příčky a půdní vestavby. Provádíme zateplení fasád. Prodej nářadí a tmelů pro sádrokarton.
CZ loko
http://www.cmks.cz
Výroba, modernizace a opravy železničních kolejových vozidel.
FISCHER Sports GmbH
http://www.fischer-hockey.cz/
Rakouská společnost FISCHER Sports GmbH je jeden z předních světových výrobců lyží, která vznikla v roce 1924. V posledních letech je rovněž jedním z největších světových výrobců hokejových holí s roční produkcí více než jeden milion kusů.

Naše firma BOSPORT s.r.o., jež se stala výhradním dovozcem hokejových produktů značky Fischer pro Českou Republiku, podporuje regionální hokej, sponzoruje hokejové kluby ve Skutči, Hlinsku a v Poličce a snaží se o rozvoj tohoto sportu v regionu.

K + B Elektro Expert
http://www.expertelektro.cz/
Prodej elektrospotřebičů.
JAKO
http://www.team-jako.cz/
Zajišťujeme prodej sportovního oblečení a vybavení pro sportovní kluby i jednotlivce. Dodáme dresy, tréninkové soupravy, sportovní obuv, kopačky, míče. Potisk dresů. Výhradní distributor JAKO pro ČR.
Stormware
http://www.stormware.cz/
Společnost STORMWARE, producent software pro platformu MS Windows. POHODA je v České republice a na Slovensku jedním z nejrozšířenějších programů pro vedení účetnictví a řízení firmy.
Grand Café
http://www.grand-cafe.cz/
Dodáváme kávu a doplňky do restaurací, kanceláří a domácností.

Provozujeme nápojové a potravinové automaty, které též pronajímáme a prodáváme.

MÁCA
http://centria.skoda-auto.com/cze/maca
Autorizovaný prodejce vozů ŠKODA, SEAT. Firma nabízí záruční a pozáruční servisní služby, klempířské a karosářské práce, prodej originálních nd a přísl., leasing, pojištění, autobazar, odtahová služba, service mobil, pneuservis, emise, příprava na STK.
Jiprint, s.r.o.
http://www.jiprint.cz/
Nabídka služeb při výrobě tiskovin.
netkatalog.cz
http://www.netkatalog.cz/
Společnost je provozovatelem regionální internetové databáze informací o firmách jak ze soukromého, tak i státního sektoru v kraji Vysočina.
HOCHTIEF CZ, a.s.
http://www.hochtief.cz/
Komplexní dodávky občanských, průmyslových a inženýrských stavebních děl. Výroba betonu a prefabrikátů.
ELVIS
http://www.elvi.cz/
Vývoj, výroba a montáž identifikačních a zabezpečovacích systémů, bezkontaktní snímače pro ovládání dveří, odbavovací turnikety pro lyžařské vleky a koupaliště, vývoj software, komplexní dodávky v elektronice, docházkové systémy, platební systémy.
JB Market
http://www.jbmarket.cz/
Prodej: železářství, zemědělské potřeby, drogerie, elektro. Nabízíme pletivo, hřebíky, dráty, popelnice, kolečka, žebříky, řetězy, lopaty, plachty, folie, hadice, ruční a zahradní nářadí a svařovací materiál. Rozvoz zboží v regionu zdarma.
Elmat Super, s.r.o.
http://www.elmatsuper.cz/
Návrhy a realizace koupelen a prodej koupelnového nábytku, doplňků a příslušenství.
BUFET Eva Němcová
Krásno
http://www.krasno.cz
Značka Krásno symbolizuje spojení řeznické tradice s moderní technologií. Výrobky z Krásna lze v současné době nalézt u řady obchodních řetězců a maloobchodních sítí, stejně jako na pultech specializovaných řeznictví. Důkazem toho že děláme výborné výrobky jsou nejen skvělé prodeje, ale i mnohá ocenění.
ELVEMA, s.r.o.
http://www.elvema.cz
Poskytování elektroinstalačních, inženýrských, projektových a zámečnických služeb.
KIA
http://www.kia.cz/
Prodej autorizovaných vozů KIA.
EASTON
http://www.pro-hockey.cz/
Hokejová výstroj.
Mitech, s.r.o.
http://www.mitech.cz/
Servis a prodej kancelářské techniky - kopírky, faxy, tiskárny, počítače, software, skartovací a vázací stroje a laminátory. Prodej spotřebního materiálu do všech kancelářských značek. Zastoupení KONICA MINOLTA a BROTHER.
SDZprofin, s.r.o.
http://www.sdzprofin.cz/
Stavební firma, provádějící pozemní stavby, bytové domy, rodinné domy, rekonstrukce a opravy objektů, zateplení fasád, průmyslové stavby, občanské stavby. Služby koordinátora BOZP na stavbách. Ubytovna s parkovištěm v uzavřeném areálu.
Auto Dobrovolný Jihlava
http://www.autodobrovolny.cz
Auto Dobrovolný V.M. s.r.o. je rodinná firma, kde pracuje více než 70 zaměstnanců. Ve Velkém Meziříčí i v sesterských provozovnách v Jihlavě a ve Znojmě je vybudované silné servisní zázemí, které je zárukou kvalitní péče o zákazníky, respektive o jejich vozy
Eurobyt
http://www.eurobyt-jihlava.cz
Prodej koupelnového vybavení, výroba a montáž kuchyňských linek včetně spotřebičů.
Jaromír Vierer - malířství a natěračství DRAGON
http://www.dragonjihlava.cz/
Provádíme malby interiérů bytů i domů, exteriérů, schodišť, sklepy, nátěry podlah, nátěry oken, drobné zednícke a sádrokartonářské práce. Nezávazně přijedeme a zdarma naceníme. Nabízime co možná nejlepší poměr mezi cenou a kvalitou.
Jaroslav Berka - JAVAB
http://www.javab.cz
Jihlavská firma JAVAB zajišťuje kompletní dodávku interiérů, její doménou je výroba dveří a zárubní a podlahářské práce. Firma také nabízí svým zákazníkům široké spektrum dalších služeb, realizuje rekonstrukce interiérů bytů, domů, nebo komerčních a veřejných prostor.
ICOM transport, a.s.
http://www.icomtransport.cz/
Společnost zajišťuje autobusovou a nákladní dopravu v tuzemsku i v zahraničí.
SEPOS, spol. s r.o.
http://www.sepos.cz
Velkobchodní a maloobchodní prodej. Prodáváme dřevěné interiérové dveře a zárubně, dýhované a kašírované dveře, protipožární dveře, vchodové dveře, bezpečnostní dveře, okna a eurookna a nábytkové kování. Zajišťujeme montáž, dopravu a zaměření.
Golfresort Monachus
http://www.golfmonachus.cz/
Golf v malebné krajině na pomezí České Kanady. Už jen samotná malebná krajina jižních Čech posetá rybníky, lesy na pokraji oblastí nazývané Česká Kanada láká k návštěvě. Hřiště Mnich i Nová Bystřice
M-soft spol. s r.o.
http://www.m-soft.cz
Firma M-soft se zabývá prodejem, instalací a servisem hardware, software, počítačových sítí a poskytováním internetu. Provádíme komplexní služby včetně instalace a servisu u zákazníka, pohotovostní servis, projekty, poradenství ap. Realizujeme lokální sítě na bázi Novell, Microsoft a LINUX včetně vzájemné integrace a připojení sítí k internetu. Provádíme instalace a měření strukturované kabeláže včetně optických kabelů a managementu uzlů sítě, správu sítě, projekt sítě.
UNIQA pojišťovna, a.s.
http://www.uniqa.cz/uniqa_cz/cms/company/mapa/index.jsp
UNIQA pojišťovna vyvíjí své aktivity na českém pojistném trhu již sedmnáctý rok. Jako univerzální pojišťovna nabízí prakticky kompletní paletu pojistných produktů pro občany i korporátní klienty. Podle objemu pojistného (loni bezmála 5 miliard korun) figuruje na desátém místě v žebříčku pojišťoven.

UNIQA pojišťovna je součástí rakouské skupiny UNIQA Group s pětinovým podílem na rakouském pojistném trhu. UNIQA se v souladu se svým strategickým záměrem stát se jedním z nejvýznamnějších pojistitelů v evropském regionu etablovala již na trzích 21 zemí; loni vstoupila do Ruska.

SEŽEV facility s.r.o.
http://sezev-facility.cz/
Elsa, spol. s r.o.
http://www.elsa-cz.cz
Výroba, montáž a servis výtahů a zdvihacích zařízení, odborné zkoušky a školení zaměřená na zdvihací zařízení a pro jeřábníky a vazače. Maloobchod el. součástek.
Manap Creative Design
http://www.manapgroup.cz/
Reklamní společnost Manap Creative Design pod křídly firmy Manap Group se zabývá reklamní podporou vašich produktů či služeb. Na míru pro vás zajistí webové prezentace, reklamní polepy či bannery, tiskoviny, správu firemních prezentací atp.
SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY
http://www.smj.cz/
Společnost je založena za účelem poskytování veřejně prospěšných služeb pro obyvatelstvo i podnikatele s cílem vykonávat tyto služby efektivně a kvalitně s možností jejich operativního poskytování podle představ a potřeb města a ostatních zákazníků.
Palet Pro, s.r.o.
http://www.paletpro.cz
Zajišťujeme výkup, prodej, opravy a pronájmem všech typů dřevěných palet Zboží dopravujeme vlastními prostředky.
Jipocar
http://www.jipocar.cz
Doprava kamionová - mezinárodní i tuzemská, kontejnerová, letecká a námořní, expresní a kurýrní služba, spedice, logistika, celní služby, skladování - veřejné a celní sklady, autopůjčovna.
Osmont
http://www.osmont.cz
Výroba interiérových a exteriérových přisazených žárovkových a zářivkových svítidel.
Koberce pepo
http://www.pepo.cz
Prodej koberců a PVC z Belgie, Francie a Lucemburska.
Agrostav
http://www.agrostav-ji.cz
Zajišťujeme všechny obory stavební činnosti, především: novostavby, průmyslové, zemědělské a vodohospodářské stavby. Vyrábíme krovy a sbíjené vazníky. Provádíme čištění a odbahnění rybníků a vodních toků. Výstavba čistíren odpadních vod.
Plynoservis - Dobrovolný
http://www.pjd.cz
Prodej, montáž a servis plynových zařízení. Měření emisí.
SKORI, s.r.o.
http://www.skori.cz

Hlavní činnosti SKORI, s.r.o.

Prodej, pronájem a autorizovaný servis kopírovacích a tiskových systémů XEROX

Služby kopírovacího centra v Jihlavě

Servis velkoformátových systémů Océ

Servis kopírovacích a tiskových systémů Konica Minolta a DEVELOP

Poskytování bezdrátového internetu

Outsourcing tiskových služeb dle požadavků zákazníka.

sedmik - reklamní tiskárna
http://www.sedmik.cz
Vyrábíme sportovní dresy, razítka, reklamní předměty, samolepky, etikety, vizitky, reklamní a informační tabule. Provádíme osvit filmů, gravírování laserem, grafické návrhy a tiskové šablony a parciální lakování. Potisk hokejových puků.
BT Bentime
http://www.bentime.eu/
Hodinky Bentime.
PODLAHÁŘSTVÍ ŠŤÁVA
http://www.podlahy.zjihlavy.cz
Prodáváme a pokládáme lino, laminátové a masivní plovoucí podlahy, korek, obkladové panely, dřevěné interiérové dveře a zárubně. Nabízíme čisticí přípravky na podlahy, stropní polystyrénové desky a koberce. Odborná a kvalitní pokládka.
Reiterman
http://www.reiterman.cz
Nákupní centrum, kde lze pořídit například bytový textil, hračky, kosmetiku či výbavu do kuchyňe ale i do zahrady.
DELIKOMAT
http://www.delikomat.cz
Nápojové a svačinové automaty cafe+co DELIKOMAT
Villa Eden
http://www.villa-eden.cz
Nabídka ubytování v bytech, apartmánech a dvoulůžkových pokojích. Všechny byty i pokoje jsou vybavené TV/SAT, internetem a vlastní koupelnou s WC.
ŠUMAVSKÝ PRAMEN a.s.
http://www.sumavskypramen.cz/
ŠUMAVSKÝ PRAMEN a.s., založený v roce 2000, je firmou s dlouholetou tradicí v oboru výroby a stáčení vynikající pramenité vody ŠUMAVSKÝ PRAMEN do barelů a jejím prodejem a distribucí po celé ČR
MITOP HB
http://www.mitophb.cz
Pronajímáme stavební stroje a nářadí, pracovní plošiny, montážní věže a lešení, minirypadla a brusky na parkety. Prodáváme stavební stroje a nářadí, diamantové kotouče, materiály na dřevěné podlahy BONA. Provádíme jádrové vrtání betonu.
Petex
http://www.petex.cz
Firma Petex vznikla v roce 1992 z bývalého výrobního družstva Vysočina. Navázela na tradici ve výrobě pracovních oděvů a postupně rozšířila svou činnost o velkoobchodní prodej osobních ochranných pracovních pomůcek, sortimentu drogerie, barev a hospodářských potřeb.
Rádio HEY!
http://www.radiohey.cz
Regionální rozhlasové vysílání populární hudby.
Autocont
http://www.autocont.cz
Prodej výpočetní techniky a poskytování služeb v oblasti dodávek specializovaných řešení a aplikací.
Löros s.r.o.
http://www.lorosjihlava.cz/
Firma Löros s.r.o. nabízí veškeré služby při prodeji interiérových dveří a zárubní včetně doplňků. Dveře a zárubně vám dodáme, odborně namontujeme a zajistíme záruční i pozáruční servis.
POZEMNÍ STAVBY Jihlava
http://www.psjihlava.cz/
POZEMNÍ STAVBY Jihlava jsou již 20 let významnou stavební společností v regionu Vysočina. Specializujeme se na výstavbu bytových a rodinných domů, výstavbu průmyslových a veřejných objektů, rekonstrukce objektů a tepelné izolace staveb.
VRTAL s.r.o.
http://www.vrtal-sro.cz/
Firma VRTAL s.r.o.se zabývá velkoobchodním prodejem nápojů a potravin.Naší snahou je neustálé rozšiřování stávajícího sortimentu o nové výrobky, stejně jako udržovat vysokou kvalitu našich služeb. V posledních letech jsme rozšířili náš sortiment o potraviny a tabákové výrobky.
Mediální partneři: