Realizační týmy mládeže

Realizační týmy - sezona 2022/23

Tip: Kliknutím na jméno se vám zobrazí kontakty na danou osobu.

Mládežnický hokej a sportovní třídy (ST)

Manager a sekretář

Jiří Jungwirth
licence A

Šéftrenér

Viktor Ujčík
licence A

Sportovní manažer

Tomáš Vrábel

Trenér skills

Jakub Venc
licence A st. (studující)

Hlavní trenér akademie

Michal Broš
licence A

Skills trenér - obránci

Marian Morava
licence A st. (studující)

Náborový specialista a PHH

Lukáš Sáblík
licence B

Kondiční trenér

Miroslav Skála

Psycholog

PhDr. Mgr. Ivana Veselá

Kondiční trenér pro žáky a přípravku

Daniel Šťastný
licence C

Junioři - U20

Trenér

Michal Broš
licence A

Asistent

Marian Morava
licence A st. (studující)

Vedoucí

Jaromír Číhal
licence C

Dorost - U17

Trenér skills

Jakub Venc
licence A st. (studující)

Asistent

Štěpán Moravec
licence A

Vedoucí

Zdeněk Drla

9. třída - U15

Trenér

Adam Vylíčil
licence A st. (studující)

Asistent

Jakub Venc
licence A st. (studující)

Vedoucí

Tomáš Pešl

Starší žáci A

Trenér

Tomáš Dzurik
licence A

Asistent

Martin Pykal
licence A

Asistent

Daniel Zápotočný
licence C

Vedoucí

Petr Lexa
licence C

Starší žáci B

Trenér

Martin Pykal
licence A

Asistent

Tomáš Dzurik
licence A

Asistent

Daniel Zápotočný
licence C

Vedoucí

Rostislav Duba

Mladší žáci A

Trenér

Tomáš Dzurik
licence A

Asistent

Martin Pykal
licence A

Asistent

Daniel Zápotočný
licence C

Vedoucí

Přemysl Duben

Mladší žáci B

Trenér

Martin Pykal
licence A

Asistent

Tomáš Dzurik
licence A

Asistent

Daniel Zápotočný
licence C

Vedoucí

Tomáš Pešl

Přípravka 2013

Trenér

Jiří Cihlář
licence B

Asistent

Jakub Venc
licence A st. (studující)

Vedoucí

Petr Bourek

Přípravka 2014

Trenér

Jiří Cihlář
licence B

Asistent

Jakub Venc
licence A st. (studující)

Vedoucí

Jan Lorenc

Přípravka 2015

Trenér

Adam Vylíčil
licence A st. (studující)

Asistent

Josef Kolda
licence B

Asistent

Marek Cmunt
licence C

Vedoucí

Vladimír Bednář

Základna 2016 a mladší

Trenér

Josef Kolda
licence B

Asistent

Bohumil Novák
licence B

Asistent

Zdeněk Paulík

Asistent

Josef Kolda mladší

Asistent

Jakub Kočí

Asistent

Dan Kotlík
licence C

Asistent

Natálie Vídeňská
licence C

Asistent

Veronika Kudrnová

Trenéři brankářů

Šéftrenér

Lukáš Sáblík
licence B

Trenér (akademie)

Adam Petřík
licence B st. (studující)

Trenér (žáci)

Daniel Šťastný
licence C