Informace k cenám na sezonu 2021/2022 najdete v aktuálním ceníku.

Permanentní vstupenky:

Prodej permanentních vstupenek probíhá (probíhal) na pokladnách u vstupu z parku Smetanovy sady. Bližší informace najdete v tomto článku.

Jednorázové vstupenky:

Vstupenky na domácí zápasy Dukly v sezoně 2021/2022 je možné koupit několika způsoby:

KOUPĚ PŘES TICKETPORTAL: Snadná a jednoduchá cesta, jak lze zakoupit, resp. rezervovat vstupenky. Po registraci na Ticketportalu je možné rezervovat/zakoupit vstupenku na nejbližší zápasy Dukly. Rezervované vstupenky jdou vyzvednout (zaplatit a vytisknout) na všech prodejních místech Ticketportalu. Přes Ticketportal jde vstupenku nejen rezervovat, ale rovnou i zakoupit. V případě zakoupení nabídne Ticketportal možnost vytištění vstupenky. Pakliže uživatel tuto možnost nemá, může mu být vstupenka vytištěna na všech prodejních místech (viz výše).

Přesný postup, jak zakoupit vstupenku na Ticketportalu, najdete na tomto odkazu. Vstupenky přes Ticketportal na domácí zápasy Dukly je možné zakoupit i odkazem dole v tomto článku.

KOUPĚ V DEN UTKÁNÍ: V den utkání budou otevřeny dvě pokladny u vstupu C (Smetanovy sady) a pokladna u vstupu G (VŠPJ) hodinu před začátkem utkání. Tzn. při začátku zápasu v 17:30 budou pokladny otevřeny v 16:30. Kvůli stavebním pracím na Zimáčku CZ LOKO Arény není možné zakoupení na Infocentru a přes automatickou pokladnu.

CZ LOKO ARÉNA se otevírá vždy hodinu před zápasem. V případě začátku v 17:30 budou vstupy otevřeny od 16:30.

Dnes v 18:00 | Muži
HC Frýdek-Místek