Permanentní vstupenky:

Prodej permanentních vstupenek probíhá na Infocentru Horáckého zimního stadionu, což je velká bílá budova u světelné křižovatky. Termíny předprodeje najdete na obrázku níže.

Jednorázové vstupenky:

Vstupenky na domácí zápasy Dukly v sezoně 2019/2020 je možné koupit několika způsoby:

AUTOMATICKÁ POKLADNA: Automatická pokladna se nachází na rohu Infocentra HZS u posuvné brány a je v provozu 24 hodin denně. Je možné na ní koupit vstupenky na následující tři domácí zápasy Dukly Jihlava v počtu maximálně 10 vstupenek/zápas (pokud je nějaký z těchto zápasů vyprodán, je prodej lístků na toto utkání zastaven a v nabídce je další utkání v pořadí). Zájemce si může vybrat lístek na stání pro dospělé nebo pro děti a platit v hotovosti.

KOUPĚ NA INFOCENTRU HZS: Na Infocentru Horáckého zimního stadionu probíhá prodej vstupenek hodinu před začátkem zápasu. Je možné platit v hotovosti i kartou.

KOUPĚ PŘES TICKETPORTAL: Snadná a jednoduchá cesta, jak lze zakoupit, resp. rezervovat vstupenky. Po registraci na Ticketportalu je možné rezervovat/zakoupit vstupenku na nejbližší zápasy Dukly. Rezervované vstupenky jdou vyzvednout (zaplatit a vytisknout) na všech prodejních místech Ticketportalu. Přes Ticketportal jde vstupenku nejen rezervovat, ale rovnou i zakoupit. V případě zakoupení nabídne Ticketportal možnost vytištění vstupenky. Pakliže uživatel tuto možnost nemá, může mu být vstupenka vytištěna na všech prodejních místech (viz výše).

Přesný postup, jak zakoupit vstupenku na Ticketportalu, najdete na tomto odkazu. Níže naleznete přímý frame na koupi vstupenek přes Ticketportal na domácí zápasy Dukly.

KOUPĚ V DEN UTKÁNÍ: V den utkání budou pokladny otevřeny hodinu před začátkem utkání. Tzn. při začátku zápasu v 17:30 budou pokladny otevřeny v 16:30.

Horácký zimní stadion se otevírá vždy hodinu před zápasem. V případě začátku v 17:30 budou vstupy otevřeny od 16:30. Nedělní domácí utkání začínají v 16:00, vstupy tedy budou otevřeny od 15 hodin.

Aktuální zápasy Dukly Jihlava v Chance Lize na Ticketportalu: