Horácký zimní stadion, Tolstého 23

Jak se dostat ke stadionu:

Přijedete-li linkovým autobusem, z autobusového nádraží se vydejte směr centrum (z hlavní budovy autobusového nádraží vlevo). Po zhruba 150 metrech dojdete přes světelnou křižovatku k HZS. Hlavní vstupy na stadion jsou směrem z parku, dovnitř se dostanete i vchodem u nové vrátnice (naproti VŠPJ).

Přijedete-li do Jihlavy vlakem, záleží na tom, kde vystoupíte. Jihlava má totiž dvě vlaková nádraží. To menší s názvem Jihlava-město je poměrně blízko, z něj dojdete na stadion pěšky do 10 minut. Z hlavní budovy městského nádraží půjdete rovně přes křižovatku asi 400 metrů, na druhé křižovatce zahnete vpravo a asi po 200 metrech spatříte po levici Horácký zimní stadion.
Pokud přijedete na Hlavní nádraží, využijte městkou hromadnou dopravu. Sedněte na trolejbus B nebo BI a vystupte na zastávce Sokolovna (vedle HZS).

Váš osobní automobil je nejlepší zaparkovat na místech označených na mapce písmenem P, pokud přijedete později, parkujte zásadně směrem dál od centra (na západ - ul. Vrchlického, Wolkerova). Mapy naleznete na této stránce dole.

Hráči domácího týmu vchází na led tunelem vpravo od střídaček, hosté ze šatny v rohu za brankou blíže k VŠPJ. Rolba má své království mezi trestnými lavicemi.

Ledová plocha má rozměr 28x58 metrů, před sezonou 2010/2011 byly pořízeny nové mantinely a nové osvětlení. Červené a žluté jednosedačky přibyly před sezonou 2011/2012.

Kotel domácích fanoušků je zhruba na červené čáře na východní tribuně (pod hlavním bufetem). Kotel hostů bývá v protějším levém rohu zimního stadionu (při exponovaných zápasech vstup vchodem F, při ostatních kterýmkoliv).

Na stadionu platí přísný zákaz kouření. Nebudou na něj vpuštěny osoby pod vlivem alkoholu, zakázáno je vnášet zbraně a další nebezpečné předměty.

Mapy Jihlavy a okolí

Odehrané v 18:00 | Muži