Zimní stadion

CZ LOKO ARÉNA, Tolstého 4679/21, 58601 Jihlava

Jak se dostat ke stadionu:

Přijedete-li linkovým autobusem, z autobusového nádraží se vydejte směr centrum. Po zhruba 150 metrech dojdete přes světelnou křižovatku k CZ LOKO Aréně.

Přijedete-li do Jihlavy vlakem, záleží na tom, kde vystoupíte. Jihlava má totiž dvě vlaková nádraží. To menší s názvem Jihlava-město je poměrně blízko, z něj dojdete na stadion pěšky do 10 minut. Z hlavní budovy městského nádraží půjdete rovně přes křižovatku asi 400 metrů, na druhé křižovatce zahnete vpravo a asi po 200 metrech spatříte po levici CZ LOKO ARÉNU.
Pokud přijedete na Hlavní nádraží, využijte městkou hromadnou dopravu. Sedněte na trolejbus B nebo BI a vystupte na zastávce Sokolovna (vedle CZ LOKO Arény).

Váš osobní automobil je nejlepší zaparkovat na místech označených na mapce písmenem P, pokud přijedete později, parkujte zásadně směrem dál od centra (na západ - ul. Vrchlického, Wolkerova). Mapy naleznete na této stránce dole.

Na stadionu platí přísný zákaz kouření. Nebudou na něj vpuštěny osoby pod vlivem alkoholu, zakázáno je vnášet zbraně a další nebezpečné předměty.

INFOCENTRUM CZ LOKO ARÉNY:

Mapy Jihlavy a okolí