CZ LOKO ARÉNA, Tolstého 23, 58601 Jihlava

Jak se dostat ke stadionu:

Přijedete-li linkovým autobusem, z autobusového nádraží se vydejte směr centrum (z hlavní budovy autobusového nádraží vlevo). Po zhruba 150 metrech dojdete přes světelnou křižovatku k CZ LOKO Aréně. Hlavní vstupy na stadion jsou směrem z parku, dovnitř se dostanete i vchodem u nové vrátnice (naproti VŠPJ).

Přijedete-li do Jihlavy vlakem, záleží na tom, kde vystoupíte. Jihlava má totiž dvě vlaková nádraží. To menší s názvem Jihlava-město je poměrně blízko, z něj dojdete na stadion pěšky do 10 minut. Z hlavní budovy městského nádraží půjdete rovně přes křižovatku asi 400 metrů, na druhé křižovatce zahnete vpravo a asi po 200 metrech spatříte po levici CZ LOKO ARÉNU.
Pokud přijedete na Hlavní nádraží, využijte městkou hromadnou dopravu. Sedněte na trolejbus B nebo BI a vystupte na zastávce Sokolovna (vedle CZ LOKO Arény).

Váš osobní automobil je nejlepší zaparkovat na místech označených na mapce písmenem P, pokud přijedete později, parkujte zásadně směrem dál od centra (na západ - ul. Vrchlického, Wolkerova). Mapy naleznete na této stránce dole.

Hráči domácího týmu vchází na led tunelem vpravo od střídaček, hosté ze šatny v rohu za brankou blíže k VŠPJ. Rolba má své království mezi trestnými lavicemi.

Ledová plocha má rozměr 28x58 metrů, před sezonou 2010/2011 byly pořízeny nové mantinely a nové osvětlení. Červené a žluté jednosedačky přibyly před sezonou 2011/2012.

Současná maximální kapacita CZ LOKO ARÉNY je 6500 diváků. Během postupové baráže 2017 byla kapacita z bezpečnostních a organizačních důvodů snížena na 6200 diváků, poté vzhledem k zvládnutým organizačním opatřením lehce navýšena na maximálních 6500 míst.

Kotel domácích fanoušků je zhruba na červené čáře na východní tribuně (pod hlavním bufetem). Kotel hostů bývá v protějším levém rohu zimního stadionu (při exponovaných zápasech vstup vchodem F, při ostatních kterýmkoliv).

Na stadionu platí přísný zákaz kouření. Nebudou na něj vpuštěny osoby pod vlivem alkoholu, zakázáno je vnášet zbraně a další nebezpečné předměty.

PLÁNEK CZ LOKO ARÉNY PRO PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ 2020:

V souvislosti s mimořádnými hygienickými opatřeními dle nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR

Na obrázek se vztahují autorská práva. Autor: HC Dukla Jihlava

INFOCENTRUM CZ LOKO ARÉNY:

Mapy Jihlavy a okolí

Odehrané v 16:00 | Muži