Doufám, že všichni přijdete. Budeme potřebovat podporu a těšíme se na Vás, říká Tomáš Vandas

09.04.2023 / Tomáš Lysý

Jihlavští junioři začali pátý zápas semifinálové série skvěle. Za stavu 2:2 na zápasy vedli v Třinci v desáté minutě již 3:0, ale Oceláři rychle snížili. Na začátku druhé části dvěma góly vyrovnali a poté ještě jednou smazali jihlavské vedení 4:3, aby nakonec vyhráli 6:4. Stav série je tak nyní o jeden bod horší pro Duklu, která musí nyní dvakrát za sebou vyhrát, aby postoupila do finále. „První třetina nám vyšla výborně a vstoupili jsme do ní tak, jak jsme měli. Ale pak jsme usnuli na vavřínech a během druhé třetiny jsme si nechali nasypat čtyři góly, což v play off proti takovému soupeři nepůjde,“ ví moc dobře obránce Tomáš Vandas, který ale vůbec nic nevzdává. Vždyť junioři mají obrovsky úspěšnou sezonu a mohou už jen překvapit – na rozdíl od soupeře, který musí!
Šestý zápas série je na programu na velikonoční pondělí 10.4.2023 od 17 hodin v Jihlavě.