Dražba dresů O Kapku lepšího hokeje v plném proudu. Získáte svého hrdinu?

dnes / Klub

Zápasy Tipsport extraligy i Maxa ligy se opět zahalily do oranžového hávu. Významní hráči vyrazili na led se speciálními dresy, další k výstroji přidávali oranžové tkaničky, omotávky nebo nálepky. Nyní máte skvělou příležitost se aktivně zapojit a podpořit děti s poruchami krvetvorby svým příspěvkem do jedné z aukcí, které v rámci projektu O Kapku lepší hokej každoročně pořádáme.

Jak se do aukce zapojit?

Stačí se registrovat na webu sportovniaukce.cz. Poté je možné dražit jeden či více z vámi vybraných předmětů. Ke všem dresům i hokejkám bude připraven certifikát pravosti. Do aukce se můžete zapojit až do 9. února do 18 hodin. Každý dres bude hraný a podepsaný hokejistou, který v něm nastoupil. V případě nečekané absence hráče, bude u položky uvedeno, že je dres nehraný.

Aukce hraných puků Tipsport extraligy probíhá na webu gotauthentic.cz. Tato aukce bude končit ve stejný den, jen o hodinu později.

Ukázka předmětů v aukci

Jeden ze speciálních dresů oblékl Richard Cachnín během utkání v Litoměřicích.

V utkání proti HC Slavia Praha oblékl dres O kapku lepší hokej útočník Matouš Menšík.

Dalším z hráčů, kteří oblékli speciální dres byl obránce Jan Strejček.




×
Dnes v 13:45 | Dorost
HC Dukla Jihlava
HC Škoda Plzeň