2:3
(0:2, 0:1, 2:0)

Návrat do zápasového tempa Dukle vyšel, z Prostějova si odváží těsnou výhru

27.08.2019

Po týdnu vyjela Jihlava opět na led soupeře, tentokrát zamířila do Prostějova a zápas se pro ni vyvíjel báječně. V rozmezí 14. - 17. minuty skórovala hned dvakrát. Skóre otevřel Tomáš Harkabus, na jeho gól navázal spoluhráč z formace, David Čermák. Ve druhé třetině vylepšil náskok svým prvním gólem za Duklu Michal Poletín. Častá vyloučení však Jihlavu srážela, Prostějov se dostal do hry, a když v čase 46:48 snížil na jednu branku rozdílu Lukáš Žálčík, vypadalo to všeljak. Jihlavští ale srovnání nedopustili a vyhráli těsným rozdílem 3:2.
27.08.2019 18:00, Přípravné zápasy - 0. kolo

LHK Jestřábi Prostějov

Neužil (Dvořák) – Husa, Krejčí, Novotný, Březák, Mrázek, Muška, Brančík – Meidl, Krejčík, Luňák, Hrníčko, Račuk, Žálčík, Nouza, Ouřada, Chlán, Jandus, Novák, Chlouba
2

Lundstrom (Brož) – Půža, Piegel, Mareš, Holý, Černohorský, Staněk, Pohl, Kolář – Zeman, Anděl, Lichanec, Chlubna, Oekr, Poletín, Skořepa, Jiránek, Čachotský, Harkabus, Fronk, Čermák
3
Branky a nahrávky: 43. Novák (Chlouba), 47. Žalčík – 14. Harkabus (Chlubna), 17. Čermák (Chlubna, Harkabus), 29. Poletín (Pekr, Čachotský). Vyloučení: 2:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:3, 2:3.