5:0
(0:0, 1:0, 4:0)

Nepovedená poslední třetina ukončila naděje dorostu

21.03.2022

Ve čtvrtém čtvrtfinále bojovali dorostenci Dukly o srovnání série a tím i o návrat do Jihlavy. Svěřenci Marka Melenovského byli v první třetině aktivnější, ale vstřelit branku se jim nepodařilo. Druhá část už začala být hodně nervozní, rozhodčí rozdali osm dvou minutových trestů a k vidění byl jeden gól. Ke smůle hostí jej vstřelili domácí. V poslední dvacetiminutovce začala Dukla více riskovat, čehož Tygři využili a podařilo se jim vstřelit čtyři branky. Jihlava tak podlehla Liberci 0:5 a sezona pro ní končí.
21.03.2022 16:00, Extraliga dorostu - 0. kolo

Bílí Tygři Liberec

Hambálek – Ehrenberger, Várady, Jakubec, Průšek, Macháček, Král – Kučera, Hrabčák, Pekař, Fiala, Hois, Pérez, Vološín, Špilka, Jansa, Jobek, Janata
5

Černý – Ošmera, Hamřík, Löffler, Jeletz, Matějíček, Topol, Vandas – Modl, Váňa, Klapica, Peš, Coufal, Habermann, Vojáček, Chlubna, Jungwirth, Kudrna
0
Branky a nahrávky: 28. Janata (Hois), 42. Fiala, 52. Hois (Janata, Jakubec), 57. Janata (Hois), 59. Fiala (Jansa). Rozhodčí: Battěk – Žídek, Juránek. Vyloučení: 10:7, navíc Várady (LIB) 5 + do konce utkání - Klapica (JIH) 5 + do konce utkání. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 122. Střely na branku: 32:30. Průběh utkání: 5:0. Stav série: 3:1.