Dukla se vrací na svůj led

28.11.2002 / RTD

V posledních dvou kolech se jihlavská Dukla dvakrát vypravila na loupežnou výpravu za prvoligovými body na hřiště soupeřů. Byla úspěšná, podařilo se jí přivést dvě vítězství. Dokáže na ně navázat i na domácím ledě, kde v sobotu přivítá Senátory?
Žďár je zatím na šestém místě prvoligové tabulky, když získal 31 bodů. Deset z nich nasbíral na hřištích soupeřů, na kterých odehrál devět zápasů, s bilancí tří výher, jedné remízy a šesti proher.

V předchozím střetnutí se Senátory zvítězila Dukla 4:2. V utkání sice nejdříve prohrávala Kočarovým gólem z první třetiny 0:1, ale v poslední minutě druhé dvacetiminutovky dokázala gólem Zápotočného srovnat a v úvodních dvou minutách třetího dějství dokončila obrat na 1:3. Žďár o minutu později snížil na 2:3, ale to bylo z jeho strany vše a naopak v poslední minutě, při hře bez brankáře, inkasoval rozhodující branku z hole Oldřicha Bakuse.

Dukla se po dvou kolech a deseti dnech vrací na domácí hřiště, na kterém v sobotu v derby přivítá žďárské Senátory. Je třeba něco dodávat? Snad jen, že utkání začíná v obvyklých 17:30 a pokud se nedostanete na Horácký zimní stadión, můžete ho sledovat na našich stránkach online.