28.12.2015
KOMERČNÍ PREZENTACE

Dukla Jihlava je součástí systému Lyoness

HC Dukla Jihlava se po vzoru velkých sportovních evropských klubů rozhodla zapojit do společenství Lyoness. Prostřednictvím cashback karty každý její držitel bude moci zakoupit zboží nebo služby u všech obchodních partnerů Lyoness (cca 2300 v ČR) se slevami a zároveň má příležitost podílet se na spolufinancování oblíbeného klubu.
Staň se i Ty bezplatně sponzorem HC Dukla Jihlava a to tak, že si necháš vystavit vlastní věrnostní kartičku Lyoness.

Co je Lyoness a jak to celé funguje?

Lyoness je největší nákupní společenství na světě. Společnost zdarma registruje zákazníky, pro které sjednává hromadnou slevu u různých obchodníků. Obchodníci pro změnu nemusí platit peníze za reklamu a raději dají slevu přímo zákazníkům.

Tři základní výhody pro fanoušky/zákazníky:

1. Cashback - peníze zpět z každého nákupu - dle smluv obchodníků od 1% do 5%

2. ShopingPoints - nákupní body, které si směníte za peníze u obchodníků Lyoness

3. Přímý a nepřímý přátelský bonus 0,5% a 0,5%

Při Vaší bezplatné registraci pod HC Dukla Jihlava podpoříte klub právě tak, že budete vyhledávat obchodníky Lyoness, kde se při nákupu prokážete věrnostní kartou a automaticky tak dostanete své výhody a i klub dostane 0,5% z vašeho nákupu.

Z každého prodeje obchodník navíc odvádí část peněz na dvě celosvětové nadace Child & Family Foundation a Greenfinity.

Registrace probíhají během mistrovských utkání HC Dukla Jihlava v prostorách Ježkova baru za brankou (vchod C směrem z parku). Mimo tyto zápasy se můžete zaregistrovat u obchodníka Lyoness – Vinotéka U Zastávky na adrese Havlíčkova 18, 586 01 Jihlava (naproti OD Billa), kde také dostanete kompletní informační servis a odpovědi na dotazy.

Kontaktovat lze též na emailu: lyoness@hcdukla.cz nebo tel.: 605 920 381

-Vytisknout      -Odeslat mailem      -Diskusní fórum

Copyright © 2002-2017 HC Dukla Jihlava, eSports.cz, s.r.o. a NOWONET. Informace o autorských právech.

Hokejové štulpny, ribana a dresy | Hokejový obchod Brno golfové vybavení hybridní auta střechy koupelny