Akreditace na TELH 2017/2018

JEDNORÁZOVÉ AKREDITACE

O akreditace na jednotlivá utkání Tipsport extraligy ledního hokeje je možné žádat pouze u pana Zdeňka Drly na e-mailové adrese drla@hcdukla.cz. Pokud bude akreditace schválena, bude připravena k vyzvednutí na Infocentru Horáckého zimního stadionu (foto níže) 60 minut před zahájením utkání.

CELOSEZONNÍ AKREDITACE

O celosezonní akreditaci je možné zažádat na e-mailové adrese drla@hcdukla.cz. Pokud bude celosezonní akreditace schválena, je možné jí vyzvednout v Press centru Horáckého zimního stadionu (viz. plánek níže) u Tomáše Lysého, šéfa Press centra.

PRESS CENTRUM, BALKON A

Pro potřeby zástupců médií je během domcích zápasů Dukly Jihlava zřízeno Press centrum ve VIP G. Zde je pro novináře k dispozici vyhrazená wi-fi síť, oficiální zápisy o utkání a line-up.

Pro zástupce médií je zároveň určena novinářská tribuna BALKON A nad trestnými lavicemi. Počet míst je omezen a bude zde umožněn vstup pouze médiím, která budou držiteli akreditace (celosezonní i jednotlivé) s kartou BALKON A, v případě České televize kartou TELH.

Pozápasové ohlasy s hráči domácího týmu je možné pořídit bezprostředně po skončení zápasu u kabiny A-týmu HC Dukla Jihlava a řídí se Herním řádem TELH pro sezonu 2017/2018 s přednostním právem České televize.

Rozhovory s hráči hostujícího týmá je možné pořídit v prostoru u kabiny hostujícího týmu po dohodě se členy realizačního týmu soupeře.

Tisková konference s trenéry obou týmů se koná cca 20 minut po skončení utkání v Press centru. To bude otevřeno zhruba hodinu po skončení utkání, případně dle potřeb zástupců médií.

V Jihlavě dne 8.9.2017

PLÁNEK HORÁCKÉHO ZIMNÍHO STADIONU