Gólový půst skončil, junioři vyhráli v Českých Budějovicích

19.08.2011 / Zdeněk Drla

Třetí zápas ve třech dnech odehráli jihlavští junioři na hřištích soupeřů. Po Třebíči a Mladé Boleslavi vyrazili svěřenci trenéra Petra Svobody do Českých Budějovic. Po dvou zápasech, kdy mladým puškám vlhl prach, se gólově prosadili hned pětkrát. Vstup do utkání ale neměli nejlepší, po první třetině prohrávali o dva góly. Až v 26. minutě poprvé po více jak 160 minutách zvedli ruce nad hlavu na oslavu vstřeleného gólu. Prosadil se Patrik Přidal. Po pár minutách se v přesilovce prosadil Jakub Brychta a bylo srovnáno - 2:2. Dva rychlé góly v 36. a 37. minutě znamenaly obrat skóre. "Potřebovali jsme dát šťastný gól, a ten jsme dali," oddechl si po zápase trenér juniorů Petr Svoboda. Z jihu Čech vezou jihlavští mladíci výhru 5:4.