Junioři ve vyrovnaném utkání podlehli Slavii

26.01.2015 / Ondřej Terber

Na Horácký zimní stadion zavítala v pondělí odpoledne pražská Slavia, která se nachází aktuálně na třetím místě nadstavbové části DHL extraligy juniorů skupiny B. Do první třetiny Dukla vlétla parádně, když se dvakrát prosadil Lukáš Anděl. Slavia stihla ještě do přestávky srovnat. Ve druhé třetině Dukla poněkud odpadla a hostům se podařilo nepříznivý vývoj zápasu otočit. To třetí část nabídla hned pět gólů. Nejprve Slavia odskočila Dukle na rozdíl dvou branek, ale v zápětí se prosadil jihlavský Hynek Tobola. Stejný scénář se pak opakoval ještě jednou, když nejprve hosté opět skórovali a pak Dukla snížila zásluhou Lukáše Anděla, který zaznamenal hattrick. Hosté v poslední minutě pečetili zápas gólem do prázdné branky. Dukla tak ve vyrovnaném duelu podlehla Slavii 4:6.