Junioři porazili Litoměřice a připisují si v baráži první body

25.03.2015 / Tomáš Lysý

Po domácí porážce s Hradcem Králové museli jihlavští junioři na ledě Litoměřic bezpodmínečně zvítězit, aby si zachovali naději na udržení extraligy. Již po šestatřiceti minutách se prosadil Jan Marcilis. Domácí sice vyrovnali, ale v závěru první třetiny vrátil Dukle vedení Petr Šidlík. Druhá třetina přinesla hned čtyři trefy. Nejprve zvýšil vedení hostí Dominik Hohl, aby na rozdíl jediného gólu snížil Pavel Zajan. Červenožlutí však svému sokovi na konci třetiny díky dvěma trefám Lukáše Anděla odskočili na tři branky. Po gólu Jana Kmenta ve třetí třetině měla poslední slovo Dukla, Lukáš Jícha stanovil výhru svého týmu na konečných 6:3. Zřejmě klíčový zápas čeká juniory v neděli 29.3., kdy zajíždí na led právě Hradce Králové.