Starší dorost si pochutnal na Vsetínu a stále bojuje o druhé místo

19.02.2016 / Tomáš Lysý

Pouze pět kol zbývá staršímu dorostu do konce béčkové nadstavby. Jihlava v prvním z nich zajížděla na led Vsetína a potvrdila post tabulkového favorita. Domácí sice od třetí minuty vedli, ovšem červenožlutí díky slepeným gólům Dominika Adama a Tomáše Mejzlíka otočili stav. Také druhá část patřila hostům, kteří se na jejím konci prosadili Slavomírem Kadlečkem a Adamem Hrbatým. Ve třetí části náskok Dukly ještě narostl, Dominik Adam dalšími dvěma góly zkompletoval hattrick. Vsetín sice jednou trefou kosmeticky snížil, ovšem na konečných 7:2 z pohledu Jihlavy upravil v poslední minutě David Čermák. Zatímco Dukla se stále pere s Karlovými Vary o druhé místo, Vsetín získal v nadstavbě jen tři body a jeho šance na play-off výrazně klesá.