Duklu čeká klíčové střetnutí

27.11.2004 / RTD

Po páteční porážce 1:5 v Třinci a vítězství Vsetína nad Karlovými Vary 9:2 ztrácí Dukla na předposlední místo už 12 bodů. Pokud se chce celek z Vysočiny vyhnout další účasti v baráži, měl by začít náskok soupeřů před sebou co nejdříve stahovat. Velkou šanci má Jihlava už v neděli, kdy na Horáckém zimním stadionu přivítá právě Vsetín. Podaří se Dukle zvítězit a vrátit bodový rozdíl mezi předposledním a posledním zpět na 9 bodů? Nebo vyhraje Vsetín a odskočí již na propastných 15 bodů?

Přijdte Duklu v klíčovém souboji podpořit přímo na stadion, nebo sledujte alespoň online reportáž na našich stránkách.

Předchozí vzájemné střetnutí:
O svém vítězství v úvodním střetnutí obou soupeřů rozhodl Vsetín během pěti minut, kdy Jihlavě nasázel v domácím prostředí mezi 20. a 24. minutou 4 brany. Poté již pouze kontroloval vývoj zápasu.

13.kolo – 15.10.2004, 17:00
Vsetínská hokejová - HC Dukla Jihlava 5:2 (1:0, 3:1, 1:1)
Branky: 20. Somík (Klesla), 21. Veselý (Jaškin), 22. Demel (Němec), 24. Pavliš (Zadina), 59. Kowalczyk (Demel) - 27. Altrichter (Padělek), 58. Bakus (Rytnauer). Rozhodčí: Turčan - Český, Kostka. Vyloučení: 7:5. Využití: 0:1. Diváci: 2910.

Vsetín: Žigárdy - Jaškin, Frolo, Gřegořek, Kowalczyk, Klesla, Němec - Veselý, Vlach, Somík - Zadina, Pavliš, Pištek - Kovář, Vak, Demel - Dubec, Hruška, Selingr.
Jihlava: Suchan - Ficenc, Buzek, Punčochář, Dobrovolný, Devečka, Malena, Kuchyňa, Zajac - Čachotský, Bakus, Rytnauer - Altrichter, Padělek, Vostřák - Mareš, Vala, Šmarda - Jantovský, Polák.

Více informací naleznete zde.

Aktuální forma Vsetínská hokejová:
Vsetínská hokejová - HC Sparta Praha 5:2 (2:0, 2:0, 1:2)
20. Gřegořek (Somík), 20. Vak (Demel, Radivojevič), 35. Somík (Klesla), 37. Veselý, 59. Selingr (Radivojevič)- 45. Chabada (Netík), Kotrla (Hlaváč, Majeský).
HC Moeller Pardubice - Vsetínská hokejová 4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
17. Bulis (Mikeska, Hejduk), 36. P. Sýkora (Pácal, Divíšek), 39. Bulis (A. Hemský, A. Novotný), 55. Hejduk (A. Novotný) - 42. Demel (Radivojevič, Vak).
Vsetínská hokejová a.s. - HC Energie Karlovy Vary 9:2 (1:2, 4:0, 4:0)
15. Němec (Vak), 27. Vak (Němec), 31. Brabenec (Somík, Klesla), 36. Vlach, 38. Zadina (Gýna, Frolo), 44. Demel, 53. Radivojevič (Klesla, Frolo), 57. Němec (Vak), 60. Demel (Somík) - 1. Hlavačka (Kraft), 12. Alinč (Milan Procházka).

Sestava Vsetína v posledním zápase:
Čechmánek - Klesla, Frolo, Gýna, Gřegořek, Němec, Mikel, Jaškin - Veselý, Brabenec, Somík - Zadina, Vlach, Selingr - Radivojevič, Vak, Demel - Dubec, Pavliš, Korotvička.

HC Dukla Jihlava - Vsetínská hokejová

Zatím co Dukla v pátečním zápase na ledě Třince prohrála 2:5, Vsetín doma rozstřílel Karlovy Vary vysoko 9:2! V neděli však oba týmy čeká nový zápas, ve kterém předchozí výsledek není vůbec důležitý. Kdo vyhraje klíčový souboj "o šest bodů"? Upevní si Vsetím přeposlední příčku? Nebo Jihlava svým vítězstvím stáhne náskok nejbližšího soupeře zpět na 9 bodů?

Jihlava: Jaroslav Mareš 24 zápasů 7 asistencí
Vsetín: Tomáš Vak 25 zápasů 8 asistencí, Rostislav Klesla 23 zápasů 8 asistencí a Branko Radivojevič 16 zápasů 8 asistencí
Nejtrestanější hráč:
Jihlava: Jiří Dobrovolný 25 zápasů 30 tr. minut, Jaroslav Mareš a Martin Zajac 24 zápasů 30 tr. minut
Vsetín: Rostislav Klesla 23 zápasů 98 tr. minut, Tomáš Frolo 24 zápasů 98 tr. minut
Pohled do brankoviště:
Jihlava: Lukáš Hronek 14 zápasů 3,27 91,67% a Jaroslav Suchan 16 zápasů 4,02 88,89% Vsetín: Roman Čechmánek 16 zápasů 2,64 92,08%, Radovan Biegl 2 zápasy 2,42 93,33%, Štefan Žigárdy 6 zápasů 4,11 87,78%

Program ostatních zápasů 26. kola:
Pardubice - Kladno 17:00 (výsledek předchozího utkání 3:5), Zlín - Liberec 17:00 (4:2), Vítkovice - Litvínov 17:00 (1:1), Plzeň - Znojmo 17:30 (5:3), Karlovy Vary - Slavia 17:30 (0:3), předehráno 23.11. Sparta - Třinec 3:1 (1:2 p.p.).