Junioři střídají v přípravě porážky a výhry, tentokrát neuspěli doma proti Motoru

12.08.2016 / Tomáš Lysý

Jak na houpačce jsou zatím přípravné zápasy juniorů. Po vysoké porážce s Hradcem Králové přišla pětibranková výhra nad Pardubicemi, v dalším utkání však Dukla podlehla Motoru. Ten byl v první třetině o hodně aktivnější a v deváté minutě se dostal do vedení. Jihlava sice zkraje šestnácté minuty Peterem Kristianem srovnala, ale hosté ještě před odchodem do kabin znovu vedli, navíc na začátku druhého dějství zvýšili svůj náskok. Domácí sice před koncem této části hry v dlouhé přesilovce vstřelili René Geierem kontaktní gól, jenže v dohrávané početní výhodě zkraje třetí třetiny inkasovali a poté se hosté prosadili při hře čtyř proti čtyřem. Zmar Jihlavy dokumentoval další gól v oslabení v závěru zápasu, poté Vojtěch Pražák už pouze snížil na konečných 3:6.