Dukla potvrdila dva body z ledu Komety a díky povedené třetí třetině porazila Vítkovice

03.09.2016 / Tomáš Lysý

Během úvodní dvacetiminutovky prvního domácího zápasu staršího dorostu Dukly v nové sezoně padly dvě branky. Nejprve se v čase 13:46 prosadil Lukáš Jindra a o osm vteřin později, ihned po buly, srovnaly Vítkovice zásluhou Petra Fridricha. Hosté se ve druhé třetině dostali do vedení, trefil se David Gřesík. Srovnat mohl Dominik Adam, ale svůj únik v oslabení nezakončil přesně. Vše si ale vynahradil ve třetí třetině, kdy ve 48. minutě v přesilovce vyrovnal. Vítězný gól Dukly zaznamenal šest minut před koncem Slavomir Kadleček, o půlminuty později zvýšil vedení domácích Dominik Adam a stejný hráč vystřelil v závěru utkání gólem do prázdné klece hattrick - 5:2. V úvodních dvou zápasech tak jihlavský starší dorost získal pět bodů.