Vítkovice oplatily jihlavským juniorům porážku z předchozího utkání

23.09.2016 / Tomáš Lysý

Hned dvakrát se v týdnu utkaly juniorské týmy Dukly Jihlava a Vítkovic. Nejprve na Vysočině v rámci dohrávky druhého kola, kterou Dukla vyhrála 4:3 na nájezdy, o tři dny později ve Slezsku. Vítkovice se v šestnácté minutě ujaly vedení a pět minut před koncem druhého dějství jej navýšily, ale ještě před odchodem do kabin využil přesilovku jihlavský útočník Richard Peschout a snížil. Domácí v jednapadesáté minutě znovu utekli Dukle na rozdíl dvou branek a ta již dokázala čtyři minuty před koncem pouze snížit zásluhou Davida Čermáka, jenž ve dvou utkáních proti Vítkovicím nasázel soupeři tři góly. Z daleké cesty tak odjíždí jihlavští junioři s prázdnou - 2:3 a již následující den je čeká utkání na ledě Komety Brno.