Starší dorostenci ubojovali výhru nad Olomoucí a jsou v play-off

19.11.2016 / Tomáš Lysý

Staršímu dorostu Dukly stačilo po výhře ve Vítkovicích doma bodovat proti Olomouci. Svěřenci trenéra Štěpána Moravce vstoupili do zápasu dobře, když nejprve ubránili téměř dvouminutové oslabení a poté se prosadil Dominik Adam, navíc ve dvanácté minutě navýšil vedení Jihlavy Slavomír Kadleček. Ačkoliv Olomouc ve 25. minutě snížila, ještě v téže minutě vrátil domácím náskok dvou gólů Jan Úlovec. Po devíti minutách třetího dějství se začínalo od znova, Hanáci dokázali dvěma góly vyrovnat. Ovšem Dukla se nevzdala, v čase 55:13 vstřelil její vítěznou branku Adam Hrbatý a v závěru pojistil tři body a postup do play-off Dominik Adam - 5:3. Jihlava vyhrála již posedmé v řadě a nadále vládne extraligové skupině Východ.