Junioři Dukly odehráli během pěti dnů hned čtyři zápasy. Hned třikrát zvítězili, nyní proti Energii

22.11.2016 / Tomáš Lysý

Úvodní třetinu dalšího zápasu DHL extraligy juniorů začala lépe Energie, která se v desáté minutě ujala v přesilovce vedení. O čtyři minuty později využili početní výhodu i domácí a gól Tomáše Mejzlíka znamenal srovnání na 1:1. Ve druhé třetině otočil průběžný stav zápasu na jihlavskou stranu Vojtěch Pražák, ovšem Energie po jednom z mála protiútoků v závěru dvacetiminutovky srovnala. Zaslouženou výhru mnohem aktivnější Dukle vystřelil v osmačtyřicáté minutě Jiří Ondráček – 3:2. Jihlavští junioři mohli své vítězství ještě navýšit, jenže své šance nevyužili. Litovat jich ale nemuseli, soupeře do žádného tlaku vedoucímu k vyrovnání nepustili a závěr zápasu si zkušeně pohlídali.