Junioři pokračují ve výborné práci. Tři body získali i na ledě Vítkovic

25.11.2016 / Tomáš Lysý

Dukla k dalšímu dvojutkání DHL extraligy juniorů cestovala na daleké Slezsko, kde poměří sily s Vítkovicemi a Třincem. První zápas dopadl pro jihlavské hokejisty velmi dobře. Vítkovice se sice dostaly v první dvacetiminutovce do vedení, ale ve druhé části přišla třígólová smršť Jihlavy. V čase 25:10 srovnal Ladislav Pospíchal, těsně před polovinou utkání strhl vedení na hostující stranu René Geier a náskok na konci jednatřicáté minuty navýšil Tomáš Mejzlík. Jeho branka byla nakonec vítězná. Vítkovice sice před odchodem do kabin snížily na 2:3, ale ve třetí třetině si Jihlava výhru pohlídala a pečetila jí trefou Vojtěcha Maštery do prázdné klece - 2:4. Na výhře Dukly má velkou zásluhu se 41 úspěšnými zákroky i gólman Jan Brož.