V duelu se spoustou vyloučených kralovala Jihlava v přesilových hrách

03.02.2017 / Jaroslav Wollmann

Ve čtvrtek 2. února cestovala Dukla na led lídra skupiny A do Pardubic. Ale byli to právě hosté, kteří měli gólově navrch. Zápas provázelo spousty vyloučených hráčů, domácí obdrželi 18 dvouminutových trestů a hosté o jeden méně. V páté minutě otevřel skóre v přesilovce jihlavský Adam Najman a byť hosté ihned při svém oslabení vyrovnali, dokázala Dukla v téže přesilovce otočit vedení na svojí stranu zásluhou Milana Strnada a vedení hostí navýšil ve dvanácté minutě Matěj Vála. Před polovinou utkání vedli Jihlavští již 5:1 po gólech Jiřího Slabého a další přesilovkové trefě Milana Strnada. Hosté ještě dokázali snížit trestným střílením. Ve třetí dvacetiminutovce nejprve přidal svojí druhou branku zápasu Tomáš Vala a poté Dynamo upravilo na konečných 3:6 - oba tyto góly opět padly v přesilovce. Dukla tak drží třetí místo ve skupině.