První domácí utkání pro juniory dopadlo vítězně, Spartu porazili 3:1

15.09.2017 / Tomáš Kalas

V prvním domácím utkání nové sezony přivítali junioři pražskou Spartu. Právě hosté se rychle ujali vedení, když po 22 sekundách skóroval Janda. Domácí měli následně několik dobrých šancí ke srovnání, nedokázali je ale proměňovat. Srovnali až 65 sekund před koncem třetiny díky Lukáši Jindrovi. Do druhé třetiny vstoupili domácí s chutí a aktivně. 40 sekund po úvodním buly se po pěkné kombinaci prosadil David Čermák. Jihlavu ani nepřibrzdilo vyloučení Mejzlíka na 2+2 minuty za vysokou hůl, a když se v 35. minutě prosadil v přečíslení Aleš Heinrich, Dukla vedla už 3:1. Ve třetí třetině se domácí především bránili, hostům se ale nedařilo najít recept na dobrou obranu Dukly. V závěrečné powerplay nic hosté nevymysleli a domácí zvítězili 3:1.