17.6.2017
KLUB

Tak to asi vystříhneme, jedeme znova... Hráči Dukly za kamerou bavili po celou sezonu

Jestliže nováček v jihlavském kádru Jakub Suchánek ve svém prvním videorozhovoru pro web hcdukla.cz mluvil o tom, že přišel do dobře fungující party v kabině a že kolektiv se v Dukle vyvíjel delší dobu (více zde), nebyla to žádná slova do větru. Dobrá nálada byla základem velkého úspěchu v podobě postupu do extraligy 2017. Hráči na sebe vymýšleli nejrůznější kanadské žertíky a vítaným společníkem jim byla kamera, přesněji šéfredaktor webu Zdeněk Drla a jeho kolega Tomáš Lysý, kteří se na všem někdy nechtěně podíleli. Podívejte se na videa, která se před publikováním s úsměvem na tváři musela sestříhat... Příště se můžete těšit na video, jak to vypadá, když si mikrofon vezmou sami hráči.

Momentky z natáčení z postupové sezony 2016/2017

Autoři videa: Tomáš Lysý, Zdeněk Drla

Další videa publikovala klubová redakce již dříve. Připomeňte si třeba rozhovor s Filipem Dundáčkem, který se podařilo natočit až na několikátý pokus

Jak vznikal rozhovor s Filipem Dundáčkem k zápasům baráže Dukla - Motor

Autoři videa: Tomáš Lysý, Zdeněk Drla

-Vytisknout      -Odeslat mailem      -Diskusní fórum

Copyright © 2002-2017 HC Dukla Jihlava, eSports.cz, s.r.o. a NOWONET. Informace o autorských právech.

Hokejové štulpny, ribana a dresy | Hokejový obchod Brno golfové vybavení hybridní auta střechy koupelny