HC Dukla Jihlava

HC Dukla Jihlava
 
7.6.2017
KLUB

Vít Schlesinger bude v Jihlavě přednášet o stravě, regeneraci a mentální přípravě

Vít Schlesinger bude v Jihlavě přednášet o stravě, regeneraci a mentální přípravě

Do Jihlavy přijede Vít Schlesinger, odborník na stravu, regeneraci a mentální trénink. Tento specialista, který spolupracuje s Českým svazem ledního hokeje a celou řadou vrcholných sportovců z celého světa, bude přednášet ve čtvrtek 22. června 2017 od 18 hodin v prostorách jídelny ZŠ Seifertova. „Přednáška je určena zejména pro hráče Dukly z juniorky, staršího a mladšího dorostu – Akademie ČSLH, a zároveň bychom chtěli pozvat všechny rodiče, kteří mají zájem se zúčastnit,“ říká trenér mladšího dorostu Dukly Petr Svoboda.


„Hlavním cílem přednášky bude výživa, ale není to čistě jen o výživě. Jde o propojení tréninku, výživy, regenerace a psychologie,“ přibližuje trenér Petr Svoboda, který akci pomáhá pořádat. Ostatně přesně tak hovoří i stránky Víta Schlesingera, jenž se zabývá stravou, regenerací a mentální přípravou.

Vít Schlesinger spolupracuje s Českým svazem ledního hokeje, dále s vrcholnými hokejisty a vůbec s celou řadou sportovců z celého světa. Dle jeho webu se na základě dlouhodobější spolupráce snaží propojit a nastavit způsob stravování, regenerace a mentální přípravy s ohledem na individuální potřeby sportovce. Je zakladatelem celostního přístupu k přípravě sportovce, tzv. Sport-Hackingu. „Vít je výživový poradce, který spolupracuje se spoustou sportovců. Byli bychom rádi, aby zkušenosti s těmito hráči, sportovci předal i k nám do klubu,“ přeje si Petr Svoboda. Na reference Víta Schlesingera se můžete podívat zde.

Přednáška bude ve čtvrtek 22. června 2017 od 18 hodin v jídelně ZŠ Seifertova Jihlava. Je určena pro hráče Dukly Jihlava – juniorů, staršího a mladšího dorostu, tedy Akademie ČSLH. Přijít samozřejmě mohou také hokejisté z A-týmu nebo ze žákovských kategorií klubu. „Chtěli bychom pozvat i všechny rodiče, kteří mají zájem se přednášky zúčastnit. Oslovíme je závaznou přihláškou,“ doplňuje Petr Svoboda.


Informace k přednášce:

Termín a místo: Čtvrtek 22. června 2017, 18:00, jídelna Základní školy Seifertova Jihlava

Vstupné:
Pro hráče Dukly Akademie ČSLH (junioři, starší dorost, mladší dorost) a žákovské kategorie: Zdarma
Pro hráče A-týmu Dukly Jihlava a pro rodiče hráčů: 50 Kč.

Přihlášky: závazné přihlášky je možno zasílat na e-mail petr.svoboda23@gmail.com

Vít Schlesinger: webové stránky a stránky na sociální síti Facebook.


Trenér Petr Svoboda k přednášce Víta Schlesingera

Autor videa: Tomáš Lysý


Grafika: Zdeněk Drla


-Vytisknout      -Odeslat mailem      -Diskusní fórum


 

Copyright © 2002-2017 HC Dukla Jihlava, eSports.cz, s.r.o. a NOWONET. Informace o autorských právech.


Hokejové štulpny, ribana a dresy | Hokejový obchod Brno golfové vybavení hybridní auta střechy koupelny