23.08.2012 13:00, Přípravné zápasy juniorů - 0. kolo

Bláh (31. Horák) - Kolařík, Janásek, Štěpán, Škopek, Dinda, Prokop, Rousek, Trummer, Přibyl, Bílek, Brabenec, Švec, Svoboda, Pašek, Ciboch, Rob, Reniš, Hynek, Záhora, Švihálek
1

Krejčík - Tobola P., Březka, Tobola H., Pavlas, Polívka, Vítek, Dundáček - Horký, Mikeš, Přidal - Gregar, Zídek, Vala - Štěpán, Fusek, Vantuch - Kuchta
2
Branky a nahrávky: 21. Přibyl (Reniš, Bílek) - 24. Horký (Přidal), 28. Gregar (Zídek, Tobola P.). Rozhodčí: Pražák - Mertl J., Mertl S.. Vyloučení: 6:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Průběh utkání:1:0, 1:2.

Štěpán Moravec (trenér Jihlavy): Zpočátku to bylo velice vyrovnané utkání. Oba týmy hrály opatrně, odzadu. Měli jsme ale špatný vstup do druhé třetiny, kdy jsme od prvního střídání prohrávali, nicméně během tří minut jsme dokázali srovnat a posléze skóre otočit. Především zásluhou gólmanů na obou stranách už žádný gól nepadl. S výkonem týmu jsem spokojený, ale budeme muset ještě zapracovat na hře v obranném pásmu, kde máme mezery. Dnes nám velmi pomohl Krejčík v brance.