08.02.2013, Liga starších žáků 1999 (8.třída) - 22. kolo

5

Šťastný - Habermann, Trávník, Mareš, Havelka - Chvátal, Tušer, Prokš, Slabý, Vrátný, Kozel, Adam, Hrbatý, Němec, Musil
1
Branka Jihlavy: Havelka. Nejlepší hráči Jihlavy: Oliver Havelka.

„První třetina patřila jasně domácím, kteří tentokrát chtěli hrát hokej, na rozdíl od posledního vzájemného duelu, a na ledě to bylo znát. My působili hodně unaveně a myšlenkami byli kluci asi ještě někde na dálnici u Brna. Do druhé části jsme vstoupili podstatně lépe a za zlepšený výkon byla odměnou vyhraná třetina a snížení na 1:3. Tato část zápasu byla z našeho pohledu asi nejlepší a mohla přinést i další branky. Na začátku třetí třetiny jsme měli tři velké šance, ale po poslední z nich se naplnilo obvyklé nedáš, dostaneš a soupeř odskočil na 1:4. Po této brance si domácí výsledek pohlídali a zaslouženě zvítězili," řekl po utkání trenér Pykal.