09.03.2013, Liga starších žáků 1999 (8.třída) - 26. kolo

Hodonín

6

Kozel, Habermann, Zadina, Havelka - Chvátal, Novák, Prokš, Slabý, Vrátný, Hrbatý, Němec, Lupač
4
Branky Jihlavy: Chvátal, Hrbatý, Lupač, Slabý. Nejlepší hráči Jihlavy: Celé mužstvo.

„K utkání jsme odjížděli bez 6 hráčů, včetně obou brankářů, takže naše mužstvo připomínalo spíše lazaret. S vypůjčeným gólmanem domácích se kluci s dnešním utkáním poprali velice dobře a ukázali, že umí být i dobrá parta, když chtějí. Nebýt začátku, kdy soupeř ze tří střel dal tři branky a za tři minuty jsme tak prohrávali 0:3, věřím, že by kluci neodjížděli s prázdnou. Od druhé třetiny jsme byli určitě hokejovější, vytvořili jsme si spoustu šancí, měli k dispozici i trestné střílení, ale jejich neproměňování a již zmiňovaný úvod zápasu nás stál lepší výsledek. Domácí hrozili spíše z brejků, ale golmítko z Hodonína několika dobrými zákroky podržel. I přes porážku mám z dnešního výkonu mužstva velice dobrý pocit," řekl po utkání trenér Pykal.