4:2
(2:1, 2:0, 0:1)

V souboji B-týmů zvítězila Jihlava

17.03.2013 / Jaroslav Wollmann

V neděli 17. března přivítali v Humpolci mladší dorostenci celek Českých Budějovic. Vstup do utkání se lépe povedl domácím, již v 8. minutě vedli 2:0, když se prosadili Aleš Krtek s Davidem Šulákem. Po čtyřiceti minutách byl již stav 4:1, když se trefili Michal Kořenář s Vojtěchem Koubou. Hosté v poslední třetině již pouze upravili skóre na konečných 4:2. Trenér Jiří Hynek tak mohl být s výkonem svých svěřenců spokojený.
17.03.2013, Liga mladšího dorostu 2012/2013 - 31. kolo

HC Dukla Jihlava B

Kořenář J. - Hynek, Kroupa, Krtek, Hráček - Kořenář M., Šulák, Klaga, Hendrych, Kouba, Indra, Mareček, Slabý
4

Banes Motor České Budějovice

Němec (13. Kotrla, 20. Němec) - Kubeš, Svoboda, Zádamský, Stolarik, Kříž, Veber, Hlavica, Mikulík, Jelínek, Tejko, Kouba, Rákosník, Novotný, Stauber
2
Branky a nahrávky: 2. Krtek (Indra), 8. Šulák, 27. Kořenář M. (Hynek, Šulák), 34. Kouba (Hendrych) - 18. Kubeš (Zádamský), 54. Zádamský (Mikulík, Stolarik). Vyloučení: 7:6, navíc Veber (CEB) 10 min. OT. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1, 4:2.

„Věděli jsme, že vítězství nám dávalo slušnou šanci na 2. příčku v nadstavbě B. Začali jsme dobře, byli jsme aktivnější, i když nás bylo jenom 12. V 8. minutě jsme vedli 2:0, ale ve druhé půlce 1. třetiny jsme nechali soupeře dostat se do zápasu našimi zbytečnými vyloučeními. Naše hra byla neuspořádaná, ztratili jsme rytmus a soupeř snížil. Druhou část kluci odehráli výborně a přidali jsme 2 branky na 4:1. Závěr byl nervózní z obou stran. Hosté snížili na 4:2 a vzápětí hráli minutu a čtvrt přesilovku 5 na 3. Kluci udrželi vedení a dovedli zápas do vítězného konce. Všichni hráči zaslouží pochvalu za výborný týmový výkon a chladnou hlavu v závěru zápasu," řekl po utkání trenér Hynek.