3:2
(1:0, 0:1, 2:1)

Mladší dorost poprvé v sezoně podlehl Žďáru

17.12.2015 / Tomáš Lysý

Již počtvrté v dosavadní sezoně se proti sobě postavili krajští soupeři z Jihlavy a Ždáru. Na Bouchalkách domácí otevřeli skóre již v sedmé minutě a vedení jim vydrželo až do poloviny zápasu, kdy srovnal Jan Úlovec. Naděje Dukly na tři body zvýšil ve dvaapadesáté minutě Adam Najman, jenže obratům nebyl konec. Hned za minutu Žďár srovnal stav druhým gólem Ondřeje Tobiáše a čtyři minuty před koncem se hokejisté zpod Zelené hory radovali z vítězný trefy - 3:2. Dukla tak promarnila šanci jít do čela tabulky nadstavbové skupiny D.
17.12.2015 17:00, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 24. kolo

SKLH Žďár nad Sázavou

Vacek - Junek, Pachl, Myška, Kukla - Trejbal, Soukup, Křehlík, Jindra, Primožič, Šutera, Pytlík, Brejcha, Hladík, Poul, Tobiáš
3

Juřička - Piskač, Zadina, Rusňák, Juda, Trávník, Marek, Rašín - Brož, Vala, Zadražil, Úlovec, Daňhel, Kardoš, Najman, Filip
2
Branky a nahrávky: 7. Tobiáš, 53. Tobiáš (Kukla, Pytlík), 56. Hladík (Pytlík) - 29. Úlovec (Vala, Zadina), 52. Najman (Vala, Zadina). Rozhodčí: Pokorný - Jeletz, Šťastná. Vyloučení: 3:5. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 86. Střely na branku: 30:29. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2.