25.11.2016 17:00, DHL extraliga juniorů - 21. kolo

Daňa – Šendera, Veřmiřovský, Weintritt, Mrowiec, Štěpánek, Gabrhelík, Malík – Hartmann, Spratek, Blaško, Raška, Malina, Toman, Moravčík, Baláž, Kmošek
2

Brož – Pospíchal, Pražák, Srnský, Huňáček, Hrabáň, Krtek – Maštera, Ondráček, Heinrich, Mejzlík, Adam, Berka, Geier, Kraučuk, Rezek
4
Branky a nahrávky: 15. Hartmann (Z. Malík, Šendera), 38. Hartmann (Malina) – 26. Pospíchal, 30. Geier (Maštera, Ondráček), 31. Mejzlík (Pospíchal, Srnský), 60. Maštera (Mejzlík). Rozhodčí: Koziol – Vengřín, Rychlý. Vyloučení: 2:3. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 156. Střely na branku: 43:27. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3, 2:4.

Patrik Augusta (HC Dukla Jihlava): Utkání bylo z naší strany povedené. Ačkoliv jsme dostali prvního góla, byli jsme od začátku ve hře. Povedla se nám druhá třetina, ve které jsme dali tři góly po pěkných akcích a jeden z přesilovky. Vlastní chybou jsme soupeři darovali snížení na 3:2, ale třetí třetinu jsme hráli velice dobře a vítězství jsme uhájili.