13:1
(3:0, 4:1, 7:0)

Starší žáci porazili Velké Meziříčí a v tabulce jsou první

27.11.2016 / Jaroslav Wollmann

V neděli 27. listopadu přivítali svěřenci Tomáše Dzurika celek Velkého Meziříčí. První třetinu vyhráli domácí 3:0. Ve druhé části přidali jihlavští žáci čtyři branky a měli do poslední třetiny pohodlný náskok. V ní přidali mladíci Dukly dalších sedm branek a mohli se radovat z vysoké výhry 13:1. Pět bodů za čtyři góly a asistence si v zápase připsal Martin Hrbek.
27.11.2016, Liga starších žáků "B" - 15. kolo

Horák – Číhal, Augusta, J. Novák, Hrbek, Kardoš, Kret - Vovsík, Bačkovský, Machovský – Sedlák, Bína, Zdarsa – Lagron, Němec, Kain
13

HHK Velké Meziříčí

1
Branky a nahrávky Jihlavy: 4. Hrbek (Sedlák), 9. Číhal (Sedlák, Augusta), 14. Lagron, 21. Číhal (Bačkovský), 22. Lagron, 36. Hrbek, 41. Bačkovský, 45. Vovsík, 47. Hrbek, 48. Číhal (Hrbek), 50. Vovsík (Kret), 52. Hrbek (Vovsík), 56. J. Novák (Augusta). Nejlepší hráči Jihlavy: Celý tým.