6:7
(2:3, 2:1, 2:3)

Starší žáci byli v Třebíči o gól šťastnější

18.03.2017 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 18. března zamířili svěřenci Tomáše Dzurika do Třebíče. V první třetině byli hosté lepším týmem, ale nedařilo se jim příliš proměňovat šance. Stav byl tedy těsný 3:2 pro hosty. Od druhé části se hra více vyrovnala a oba celky se nevyvarovaly individuálních hrubých chyb. Po druhé části tak byl stav nerozhodný 4:4. O své výhře rozhodli mladíci Dukly v poslední třetině, kterou vyhráli 3:2 a celý zápas 7:6. Dvě branky v utkání vstřelil Adam Bína.
18.03.2017, Liga starších žáků "B" - 27. kolo

SK Horácká Slavia Třebíč

6

Horák – Vovsík, Hrbek, Číhal, Augusta, Kret, J. Novák - Bína, Báťa, Bačkovský – Sedlák, Kříž, Machovský – Lagron, Kardoš, Němec - Kain
7
Branky a nahrávky Jihlavy: 4. Bačkovský (Báťa), 8. Němec (Vovsík), 16. Bína, 21. Bína (Báťa), 42. Kříž, 42. J. Novák, 52. Vovsík (Machovský). Nejlepší hráči Jihlavy: Adam Bína, Jakub Novák, Martin Hrbek.