7:8
(0:1, 5:4, 2:3)

Mladší žáci těsně podlehli Chotěboři

28.09.2016 / Jaroslav Wollmann

Ve středu 28. září přivítali svěřenci Tomáše Dzurika celek Chotěboře. Hosté po první třetině vedli 1:0 a nic nenasvědčovalo tomu, že by měla přijít přestřelka. Po dvou třetinách byl stav nerozhodný 5:5. O vítězi tak rozhodla poslední část, kterou lépe zvládli hosté. Jihlava prohrála s Chotěboří těsně 7:8. Šimon Bambula si v zápase připsal dvě branky.
28.09.2016, Liga mladších žáků "D" - 4. kolo

Horák (30. D. Novák, 45. Horák) – Sapík, Dvořák, Procházka, Růžička, Vrzal, Löffler - Ošmera, Kazda, Chlubna – Bambula, Jungwirth, Vojáček – Hejda, Pražák, S. Celý
7

HC Chotěboř

8
Branky a nahrávky Jihlavy: 25. Bambula, 30. Dvořák (Vojáček), 36. Růžička (Kazda), 39. Chlubna, 40. Bambula, 48. Ošmera, 54. Ošmera. Nejlepší hráči Jihlavy: Dominik Löffler, Šimon Bambula, Tobias Chlubna.