14:0
(6:0, 3:0, 5:0)

Starší žáci neměli s Třebíčí slitování a nasázeli jí čtrnáct branek

02.10.2016

Starší žáci se po prohře ve Zlíně znovu naladili na vítěznou vlnu. A to pořádně. Třebíči totiž vsítili čtrnáct branek a žádnou neinkasovali. Již během první třetiny zkompletoval hattrick Michael Bačkovský, dvakrát se v této části prosadil jeho spoluhráč z útočné formace Marek Chvátal a jednou přesně mířil Marek Melenovský. Ve druhé třetině i Marek Chvátal završil hattrick, jednou se prosadil Šimon Báťa a Matyáš Sapík. Třetí část přinesla dalších pět branek. O dvě se postaral Tobias Adam, jednou přesně mířil Marek Melenovský, Daniel Pavelec a Mětěj Kravec. V tabulce tak patří Dukle o skóre první místo.
02.10.2016, Liga starších žáků "A" - 5. kolo

Novák - Moravec, Vranka, Sapík, Broža - Polodna, Melenovský, Báťa - Kravec, Chvátal, Bačkovský - Pigl, Adam, Pavelec
14

SK Horácká Slavia Třebíč

Svoboda - Růžička, Šplíchal, Blecha, Ježek, Šabatka, Němec - Jurda, Dolníček, Hrnčíř - Vildomec, Kotačka, Přidal - Klár, Staněk, Jaša
0
Branky a nahrávky: 1. Bačkovský (Sapík), 5. Bačkovský (Broža), 12. Chvátal (Broža), 14. Melenovský (Báťa, Polodna), 14. Chvátal, 15. Bačkovský (Moravec), 24. Báťa (Adam), 35. Chvátal (Bačkovský), 37. Sapík (Báťa), 45. Pavelec (Polodna), 49. Adam (Pavelec, Pigl), 50. Kravec (Bačkovský), 56. Adam, 57. Melenovský (Sapík). Rozhodčí: Paur - G. Havelka, Mejzlík. Vyloučení: 6:4, navíc Broža (JIH) 5 min. + do konce utkání. Využití: 2:0. V oslabení: 2:0. Diváci: 72. Střely na branku: 46:6. Průběh utkání: 16:0.