1:1
(0:1, 0:0, 1:0)

Starší žáci přišli o vítězství v Přerově v poslední vteřině hry

30.10.2016

Podruhé za sebou starší žáci remizovali a podruhé o vítězství přišli v závěru utkání. Zatímco na ledě Komety to bylo dvě minuty před koncem, tentokrát v Přerově při poslední vteřině hry. Jihlava vedla gólem Martina Pigla od osmé minuty 1:0. Ve druhé třetině branka nepadla a byť měla Dukla v závěrečné dvacetiminutovce velkou střeleckou převahu (na střely 16:7), podařilo se přerovským Zubrům v čase 59:59 vyrovnat - 1:1. Jihlava má nyní v tabulce 14 bodů a z třetího místa ztrácí právě na vedoucí Zubry jeden bod, ale má zápas k dobru.
30.10.2016, Liga starších žáků "A" - 10. kolo

HC ZUBR Přerov

Suchánek - Holík, Urban, Kaprál, Nesvadba, Svozil - Ryšavý, Jobánek, Brázda, Hradil, Martinec, Štíbr, Falta, Machalík, Kundrátek
1

Maláč - Vranka, Chvátal, Sapík, Broža - Mlejnek, Pavelec, Polodna - Pigl, Melenovský, Štorek - Adam, Kravec
1
Branky a nahrávky: 60. Ryšavý (Martinec) - 9. Pigl (Kravec). Rozhodčí: Sedlák - Dočkal, Vodák. Vyloučení: 3:3. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 80. Střely na branku: 23:32. Průběh utkání: 0:1, 1:1.