8:2
(3:1, 1:0, 4:1)

Starší žáci si poradili s Olomoucí a oslavili desátou výhru v sezoně

17.11.2016

Prakticky již od první třetiny zápasu bylo jasné, kdo získá tři body. Jihlava již po sedmi minutách vedla zásluhou Davida Polodny se Šimonem Zdarsou a v patnácté minutě přidal branku i Denis Štorek. Ačkoliv Olomouc vzápětí snížila, Dukla si vzala třígólový náskok zpět v prostřední části po druhé trefě Davida Polodny. Když po sedmi minutách třetího dějství zvýšil Daniel Pavelec již na 5:1, bylo jasno. Mora sice ihned lehce korigovala stav, ale jihlavští osmáci díky Martinu Piglovi, Jonáši Jungwirthovi a druhému gólu Daniela Pavelce natáhli vítězství na konečných 8:2.
17.11.2016, Liga starších žáků "A" - 13. kolo

Maláč (31. Novák) - Moravec, Vranka, Broža, Sapík, Adam - Pigl, Polodna, Pavelec - Melenovský, Jungwirth, Zdarsa - Štorek, Michalčuk, Mlejnek
8

HC Olomouc

Ryšavý - Přecechtěl, Stratil, P. Sedláček, Radová, T. Sedláček - Fibigr, Zembo, Ruda, Fasner, Havel, Masare
2
Branky a nahrávky: 6. Polodna (Sapík), 7. Zdarsa (Jungwirth, Melenovský), 16. Štorek (Adam), 38. Polodna (Pavelec), 47. Pavelec, 52. Pigl (Pavelec), 54. Jungwirth (Zdarsa, Vranka), 57. Pavelec (Pigl, Vranka) - 16. Přecechtěl (Ruda), 47. Zembol (Fibigr). Rozhodčí: Mareš - Havelka. Vyloučení: 3:5. Využití: 4:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 40:30. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 5:1, 5:2, 8:2.