7:2
(1:1, 3:0, 3:1)

Starší žáci rozhodli o výhře nad Kometou ve druhé třetině

26.11.2016

První třetina zápasu Ligy starších žáků mezi Duklou a Kometou skončila nerozhodně. Domácí nejprve otevřeli skóre zásluhou Davida Polodny, hosté však čtyři minuty před odchodem do kabiny vyrovnali. O vývoji utkání rozhodla druhá dvacetiminutovka. Jihlava trestala častá vyloučení hostí. Přesilovku využil David Polodna, poté i Marek Melenovský a čtvrtý gól domácích vstřelil kapitán Matouš Menšík. Na začátku třetí části se prosadil i Šimon Báťa a bylo jasné, že Dukla získá další dva body. Hosté sice hned snížili, ale David Polodna následně završil hattrick a na 7:2 upravil stav Matouš Menšík. Starší žáci tak vyhráli pošesté v řadě a tabulku vedou o tři body.
26.11.2016, Liga starších žáků "A" - 15. kolo

Maláč - Chvátal, Pavelec, Moravec, Adam, Sapík, Vranka - Pigl, Melenovský, Polodna - Jungwirth, Menšík, Kravec - Báťa, Štorek, Mlejnek
7

Nesťák - Fajmon, Hanák, Holcman, Milotinský, Dvořák, Řehák - Harmim, Masař, Kubový, Kos, Brabenec, Vrzal, Veselý, Sedláček, Pařízek
2
Branky a nahrávky: 4. Polodna (Melenovský, Sapík), 24. Polodna (Menšík, Jungwirth), 33. Melenovský (Vranka), 37. Menšík (Pigl), 46. Báťa (Menšík, Vranka), 50. Polodna (Moravec), 55. Menšík (Chvátal) - 16. Kos (Brabenec), 46. Brabenec (Kos). Rozhodčí: Paur - Pova, Mareček. Vyloučení: 8:10, navíc Sedláček (KOM) 10 min. OT. Využití: 4:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 38:21. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1, 5:2, 7:2.