2:6
(1:5, 0:0, 1:1)

Mladší dorost vyhrál na ledě Tábora

30.01.2011 / Zdeněk Drla

Tři body za vítězství 6:2 si z ledu Tábora přivážejí mladší dorostenci Dukly Jihlava. O výsledku utkání rozhodli svěřenci trenéra Jiřího Jungwirtha v první třetině, kdy se prosadili hned pětkrát. "Poté jsme polevili. Kdyby jsme hráli naplno, mohl být výsledek úplně jiný," řekl po zápase trenér Jungwirth. Dvakrát se v zápase prosadil Ondřej Kovářů, po jednom zápasu do listiny střelců přidali Jan Mandát, Simon Beran, Jan Brussmann a Radek Klaus.
30.01.2011 13:00, Extraliga mladšího dorostu - 27. kolo

HC Tábor

Štekr - Novotný, Hlaváč, Veselý, Trska, Hájek, Duben - Pospíchal, Michálek, Maxa, Blažek, Škrdleta, Kadilak, Fencl, Horák, Koutský, Brož, Kubička, Zaymel
2

Vacek - Szathmáry, Brussmann, Čermák, Mahút, Port, Kochánek - Kovářů, Mandát, Klaus - Kuchyňa, Beran, Hubert - Severa, Kašpar, Hotař - Kutlák
6
Branky a nahrávky: 17. Rejthar, 57. Koutský (Michálek) - 9. Brussmann (Mahút), 12. Beran (Mahút), 15. Kovářů (Szathmáry), 18. Mandát (Kovářů, Čermák), 19. Klaus (Kašpar), 46. Kovářů (Mandát). Vyloučení: 7:5, navíc Blažek (TAB) 10 min. OT. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 51. Střely na branku: 18:47. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:6, 2:6.

Jiří Jungwirth (trenér Jihlavy): O výsledku jsme rozhodli v první třetině, kterou jsme vyhráli 5:1. Všech pět gólů bylo pěkných. Neměli jsem ale drtivý nápor na začátku utkání - v podstatě nám tam všechno spadlo. Poté jsme trochu polevili, střídaly se lepší chvíle s těmi horšími. O čtyři góly jsme vyhráli zaslouženě, ale kdyby jsme nepolevili, mohlo to být o víc.