8:1
(5:0, 0:0, 3:1)

Mladší dorostenci prohráli vysoko na jihu Čech

17.02.2011 / Zdeněk Drla

Na čtvrteční výjezd na jih Čech budou chtít jihlavští mladší dorostenci rychle zapomenout. V Českých Budějovicích prohráli vysoko 1:8. O výsledku zápasu rozhodla první třetina, kterou mladíci z krajského města Vysočiny prohráli 0:5! O jediný přesný zásah se postaral obránce Dominik Cívka.
17.02.2011 17:30, Extraliga mladšího dorostu - 29. kolo

Banes Motor České Budějovice

Dvořák - Břečka, Kutiš, Žáček, Kozák, Matoušek, Křikava, Holub - Pašek, Prokeš, Ruda, Vácha, Vopelka, Samohejl, Smejkal, Pýcha, Macháček, Suchánek, Jáchym
8

Svoboda (17. Vacek) - Čermák, Brussmann, Szathmáry, Cívka, Port, Kochánek - Kuchyňa, Beran, Mahút - Anděl, Kašpar, Severa - Kutlák, Klaus, Hotař
1
Branky a nahrávky: 3. Ruda (Prokeš), 12. Ruda (Prokeš), 14. Ruda (Pašek), 17. Pašek (Ruda), 18. Smejkal (Kutiš), 46. Jáchym (Matoušek), 50. Ruda (Pašek), 53. Ruda (Pašek) - 53. Cívka (Kašpar). Vyloučení: 5:5, navíc Klaus (JIH) 10 min. OT. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 49:26. Průběh utkání: 7:0, 7:1, 8:1.

Jiří Jungwirth (trenér Jihlavy): První třetina byla od nás doslova katastrofální. Měli jsme špatný pohyb, neustávali jsme souboje jeden na jednoho. První třetina rozhodla o výsledku utkání. Ve druhé třetině domácí trochu polevili a hra se poté vyrovnala.